Володимир Пасько взяв участь в обговорені питання розміщення підрозділів територіальної оборони на Прикарпатті

Прийнятими у липні поточного року Верховного Радою України Законами України «Про основи національного спротиву» та «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про чисельність Збройних Сил України» визначено правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань підготовки і ведення національного спротиву.

Збільшено чисельність Збройних Сил України, розпочався процес створення та забезпечення функціонування окремого роду сил – Сил територіальної оборони Збройних Сил України – чисельністю 10 000 військовослужбовців, а також розвитку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України в інтересах формування руху опору.

У зв’язку з адміністративно-територіальною реформою області виникла необхідність доопрацювання (уточнення) планів територіальної оборони шести новостворених районів.

Начальником управління територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковником Андрієм Войлоковим надано практичні рекомендації щодо організації територіальної оборони області відповідно до вимог прийнятих нормативних документів з цього питання.

Обговорено питання щодо розміщення підрозділів територіальної оборони та створення належних умов для їх функціювання та служби.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *