Володимир Пасько взяв участь в онлайн-нараді щодо вакцинальної кампанії

За минулий тиждень на Прикарпатті на коронавірус захворіли 1165 осіб. Це на 20 відсотків більше у порівнянні з попереднім тижнем.
Про це сьогодні під час наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із голова райдержадміністрацій, керівниками підрозділів центральних органів виконавчої влади, територіальних громад повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак.
Участь в обговоренні питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступниця голови РДА Леся Свідрак, керівник апарату Микола Кравчук та окремі керівники структурних підрозділів РДА.

За його словами, в області щоденно виявляють від 80 до 200 нових випадків захворювання на COVID-19. Лише за попередню добу на Івано-Франківщині коронавірус діагностували у 131 особи, 4 людини померли внаслідок ускладнень.

«Сьогодні на лікуванні перебувають 2300 прикарпатців, 747 знаходяться у стаціонарі, 50 – в реанімації, 13 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень, – повідомив управлінець. – 50 відсотків хворих на COVID-19 – це кисневозалежні пацієнти».

Володимир Дзьомбак підкреслив, що вакцинація проти коронавірусу допомагає уникнути захворювання. Також вона сприяє легкому перебігу хвороби.

«На сьогодні лікарні, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, заповнені на 57,2 відсотки. Щоденно кількість госпіталізованих лише збільшується, що свідчить про настання четвертої хвилі пандемії. Разом з тим, спостерігається тенденція до збільшення кількості кисневозалежних пацієнтів, – наголосила керівниця області. – Єдиним способом легкого перебігу хвороби залишається вакцинація. Тож закликаю прикарпатців до імунізації задля збереження власного життя і здоров’я».

Слід додати, що наразі в області провакциновано 297 488 осіб. Першу дозу отримали 174 742 прикарпатці, другу – 122 746.

Опісля проведення другої дози через 14 днів провакциновані особи можуть звертатися до сімейних лікарів задля отримання сертифікатів про імунізацію, які будуть дійсні 365 днів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *