Володимир Пасько: Звертаюся до кожного жителя району бути відповідальним та вакцинуватися від CОVID-19

Про стан вакцинальної кампанії проти коронавірусної хвороби в області сьогодні йшлося під час щотижневої наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та територіальних громад області, а також представниками територіальних підрозділів центральних органів влади.
Участь в обговоренні вакцинальної кампанії взяли голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступник голови РДА Леся Свідрак, керівник апарату Микола Кравчук.

Володимир Пасько проінформував щодо проведення вакцинації на території Надвірнянського району. В районі організовано роботу 3 мобільні бригади і 9 пунктів щеплення. Також діє Центр масової вакцинації населення на базі КП «ННЦПМД», де провакциновано 1181 осіб. На сьогодні вже вакциновано 9529 осіб першою дозою, 3697 людей другою дозою.

Зазначалося, що за останні тижні на Івано-Франківщині суттєво збільшується кількість нових випадків захворювання на CОVID-19. Найбільший ріст захворюваності спостерігається у Івано-Франківському та Косівському районах. Так, за останній тиждень виявлено 245 випадків коронавірусу. Загалом від початку пандемії на Прикарпатті підтверджено 87260 випадків хвороби.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *