Вшанування загиблих захисників – це данина пам’яті тим, хто став на захист рідної України, – Світлана Онищук

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, на Прикарпатті проведуть всеукраїнський забіг та ходу. Про це повідомив під час сьогоднішньої наради, яка відбулася під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

За його словами, частина заходів, спрямованих на вшанування пам’яті загиблих захисників України, відбуватиметься у столиці. Нашу область там представлятимуть ветерани та учасники Операції об’єднаних сил, родини загиблих. Зокрема, вони презентуватимуть результати своєї діяльності серед ветеранської спільноти, яка допомагає учасникам ООС розвивати власний бізнес.

«28 серпня, у суботу, в Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський забіг, присвячений вшануванню пам’яті загиблих захисників від Прикарпаття, – повідомив Володимир Веркалець. – У День пам’яті захисників України – відбудеться хода пам’яті та панахида за загиблими Героями».

На переконання Світлани Онищук, належне відзначення Дня пам’яті захисників України – прямий обов’язок кожного, адже загиблі Герої віддали власне життя за те, щоб ми могли мирно жити і працювати.

«Вшанування загиблих захисників – це данина пам’яті тим, хто став на захист рідної України, її територіальної цілісності та суверенітету, – підкреслила очільниця Прикарпаття. – Тож, просимо долучатися всіх прикарпатців до участі у заходах, щоб гідно вшанувати наших загиблих захисників».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *