Виїзна зустріч з сім’ями бійців АТО

З ініціативи Надвірнянського районного центру зайнятості 10 липня 2015 року відбулася виїзна акція на базі Битківської селишної ради за участю родин військовослужбовців, які на даний час знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. Допомога сім’ям учасників АТО є одним з першочергових завдань служби зайнятості, адже ті хлопці, які мали б допомагати своїм сім’ям, тепер виконують складні і небезпечні завдання батьківщини. А в той же час у них вдома залишились дружини та батьки.
У виїзному заході взяли участь: заступник начальника управління соціального захисту Швенг Ірина Яремівна; провідний спеціаліст відділу соціальної роботи НРЦСССДМ – Михайлюк Світлана Михайлівна; начальник оргвідділу Надвірнянської РДА –Букатюк Василь Іванович
Основною метою заходу було – надання допомоги у  вирішенні проблемних питань та питань працевлаштування, а також надання та соціальної підтримки. На даній зустрічі обговорювалися проблеми, що викликають найбільший інтерес у матерів і дружин бійців АТО. Запрошених цікавили питання вирішення побутових проблем, отримання статусу учасника бойових дій, отрамання прав на пільги та матеріальну допомогу.
Про те, як може допомогти служба зайнятості прибулим бійцям з зони АТО та їхнім рідним в пошуку роботи, розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості, Наталія Андрійович. Фахівець детально наголосила на послугах, які надаються службою зайнятості:    пошук підходящої роботи; започаткування власної справи; участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; професійну підготовку, перепідготовку або підвищення своєї кваліфікації.
Учасники заходу безпосередньо поспілкувалися з кожним запрошеним, визначивши їхні потреби для надання їм подальшої допомоги.Дружинам і матерям військовослужбовців повідомили про заходи підтримки, що вживаються для допомоги їх сім'ям, адже забезпечення правового захисту та соціальної підтримки учасників  бойових дій в зоні АТО та їх сімей можливе тільки за умови координації спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.
Виїзна зустріч пройшла в дружній та невимушеній атмосфері.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *