Визначення основних проблемних питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів району

       
Сьогодні, 27 січня голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук та заступник голови районної ради Ігор Писклинець з робочим візитом побували у селах Тисменичани, Цуцилів, Перерісль та Лісна Тарновиця. Мета поїздки: визначення основних проблемних питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів району та опрацювання першочергових заходів, які необхідно реалізувати у 2016 році.  В ході поїздки  проведено зустрічі із сільськими головами, керівниками установ соціально-культурної сфери.

         Так, в с. Тисменичани сільський голова Сергій Баланюк і депутат районної ради від Тисменичан Микола Гусак ознайомили керівництво району з проблемним питанням школи – перекриття даху. Йшла мова про можливість добудови спортивного майданчика з штучним покриттям, заміну підлоги у двох кабінетах дитячого садочка «Світлячок», завершення ремонту стелі будинку культури.
  

      
Перекриття даху дитячого навчального закладу «Золота рибка» є пріоритетним завданням для громади села Перерісль. Головними проблемами ФАПу є: перекриття даху, відсутність гарячої води та системи каналізації.

       Сільський голова Лісної Тарновиці Марія Марковецька разом з очільниками  оглянули адмінбудівлю села, яка вже  третій рік не опалюється. Зазначила, що вже є приміщення, яке підготовлене для встановлення двох твердопаливних котлів та розроблена проектно-кошторисна документація.

       На майбутнє планується об’їзд решти населених пунктів району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *