З 26 лютого діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько провів позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович.

На порядку денному комісії було одне питання – про епідемічну ситуацію на території району, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення.

Усі доповідачі, а це керівники відповідних відділів та служб, наголошували на значному зростанні впродовж тижня кількості хворих на COVID-19 в районі.
З метою недопущення подальшого поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та стабілізації епідемічної ситуації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 05 лютого 2021 року № 83, від 17 лютого 2021 року № 104, комісія вирішила:
1. Взяти до відоме те, що карантин на території України продовжено до
30 квітня 2021 року та встановлено з 00:00 годин 26 лютого 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території області.
Крім того, взяти до уваги рішення Регіональної та Місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій щодо запровадження карантинних та контрольних заходів в районі, що продовжують діяти.

2. Призупинити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньо обласні маршрути), приміському залізничному сполучені, міському автомобільному сполученні, крім перевезення:
– легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння i виключно за маршрутами pyxy, про які проінформовано не менше, ніж за два дні органи Національної поліції.

3. Міським, селищним, сільським головам, відповідно до повноважень, забезпечити:
– призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти; організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої (у тому числі спеціальних), позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти з використання технологій дистанційного навчання.
4. Рекомендувати органам виконавчої влади, міським, селищним, сільським головам, іншим державним органам, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форми власності, забезпечити:
– на період дії карантину застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку i закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу працівників, а за технічної можливості – також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

Вирішення питання з автоперевізниками щодо забезпечення створення можливості переміщення працівників на роботу/з роботи.

5. Районному відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області, районному відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно з міськими, селищними, сільськими головами забезпечити здійснення посиленого контролю за дотриманням запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19.

6. Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації, сектору мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, районному відділу ДСНС України в Івано-Франківській області, районному відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, міськрайонній філії ДУ «Івано-Франківській ОЛЦ МОЗ України», органам місцевого самоврядування залучити засоби масової інформації для проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів на території району.
7. Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації:

7.1. Підготувати звернення голови районної державної адміністрації щодо інформування населення району в засобах масової інформації про встановлення протиепідемічних обмежень.
7.2. Через засоби масової інформації із застосуванням зовнішньої соціальної реклами інформувати населення щодо обов’язкового дотримання карантинних вимог та обмежень, зазначених в цьому протоколі.
7.3. Створити та розповсюдити за допомогою засобів масової інформації, міських, селищних, сільських голів, підприємств, установ, організацій серед населення району пам’ятки щодо запроваджених обмежувальних заходів, які введені на території району.
7.4. Довести рішення комісії до органів місцевого самоврядування.
7.5. Оприлюднити рішення комісії на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Підсумовуючи засідання Володимир Пасько вкотре акцентував на важливості дотримання карантинних та контрольних заходів в районі, використання засобів індивідуального захисту, важливості проведення роз’снювальної роботи серед населення щодо запобігання поширенню захворюваності на COVID-19.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *