З нагоди Дня Соборності України до пам’ятника діячам ЗУНР поклали квіти

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначають День Соборності.
У зв’язку з карантинними заходами урочистості відбулися з дотриманням усіх необхідних норм та обмежилися покладанням квітів до пам’ятника діячам ЗУНР у м.Івано-Франківську.

До підніжжя пам’ятника кошики квітів поклали заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук, народний депутат України Оксана Савчук, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова Івано-Франківської районної ради Василь Попович, представники силових структур, військового комісаріату, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, громадськості.

«Значення цієї події перебуває за межами політичного і навіть історичного виміру. Вона має величезний національний, моральний і духовний зміст. Незважаючи на століття розділеності між двома імперіями українці змогли відродити власну державність і довели світові, що жодні обставини не можуть роз’єднати єдиний народ, який прагне вільно і достойножити у власній державі.

Акт Злуки – є великим прикладом для нас, нинішніх українців, і для наших нащадків. Тільки коли ми єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, ми можемо мати успіх. Тільки коли нас об’єднує спільна мета, Україна має майбутнє», – зазначила в своєму коментарі заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *