З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек представники Надвірнянської районної державної адміністрації привітали сьогодні бібліотекарів району

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек представники Надвірнянської районної державної адміністрації привітали сьогодні бібліотекарів Надвірнянщини. Зокрема, начальник відділу культури, молоді і спорту райдержадміністрації Олександр Зварчук вручив подяки та подарував Юнацькій бібліотеці нові книги. Приємним сюрпризом стала для усіх музична прем’єра пісні про Надвірну від нашого краянина Віктора Чудновського.

“Вкотре хочу висловити найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Благородна місія бібліотек дозволяє кожному, хто спілкується з книгою, пізнати мудрість вікової історії, наповнити серця та душі світлим і добрим почуттям причетності до істинних цінностей світової культури.
Складаємо глибоку шану за вашу вірність справі, якій ви служите самовіданно і безкорисно, викликаючи загальну повагу і захоплення. Ваша праця втілюється у людських долях, у загальному інтелекті нації, в омріяному майбутньому наших дітей.
Бажаємо шановним бібліотекарям Надвірнянщини віри у власні сили, надії на творчу перспективу. Зичимо також любові – як в особистому житті, так і від читачів та колег, а крім того – мудрості у всіх випробовуваннях нашого життя і вирішенні нелегких виробничих проблем”, – привітав бібліотекарів району голова райдержадміністрації Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *