З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Надвірнянські податківці відвідали вихованців дитячого будинкуВ усьому світі 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день не лише веселе свято для дітей, але й нагадування суспільству про те, що є певна категорія дітей, якіпотребують людського тепла й підтримки, а особливо в дитячих будинках.
Дарувати радість та позитивні емоції дітямстало традицією для податківців ДПІ у Надвірнянському районі.
В.о.начальника ДПІ у Надвірнянському районі Васильм Гнатюк та головний державний інспектор з питань комунікацій Марія Купчак з нагоди Міжнародного Дня захисту дітейвідвідали Надвірнянський будинок дитини.
Малята підготували святковий концерт з веселими піснями та танцями.Дітлахи у цьому закладі живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями, незважаючи на тевони позбавлені основного – батьківського піклування та тепла рідної домівки.
Вітаючи колектив дитячого будинку та дітей Василь Гнатюк побажав всім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а малюкам – здоров’я, щасливої долі, сповненого радості й надії життя
Посадовець окрім побажань добра та сімейного затишку вручивмалечі солодощі.
За кошти зібрані працівниками ДПІ у Надвірнянському районі були придбані миючі засоби, господарські товари, предмети гігієни та продукти харчування.
«Якою буде наша країни завтра, цілковито залежить від рівня громадянської свідомості, людяності. Особлива подяка медичному персоналу, що не залишаютьсябайдужими, ділятьсясвоїм теплом з малечею. Адже діти – наше майбутнє, а значить майбутнє України. І саме від дорослих залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля»,-відмітив Василь Гнатюк.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *