Лісівники Прикарпаття допомагають у ліквідації наслідків негоди

Працівники державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства продовжують надавати допомогу населенню у районах, що постраждали внаслідок інтенсивних опадів.

До робіт протягом 22-26 червня залучалося понад 2 тисячі працівників лісових господарств області та більше 400 одиниць техніки.

Лісівники надають допомогу працівникам ДСНС, служби автомобільних доріг в організації об’їзних шляхів на ділянках, що постраждали від негоди; забезпечують транспортне сполучення між населеними пунктами, допомагають у буксируванні транспорту із зони затоплення, розчищають автодороги від зсувів ґрунту, прибирають повалені дерева з проїжджих частин.

Працівники лісогосподарських держпідприємств області допомагають у забезпеченні населення питною водою, продуктами харчування. Проводять роботи з відкачування води із підтоплених домогосподарств, надають допомогу в укріпленні пошкоджених ділянок дамб, відновленні доріг, підпірних стінок та мостів.

Зауважимо, на території держлісфонду Івано-Франківської області пошкоджено понад 88 км лісових доріг і 22 мости. Повністю зруйновано 62 км доріг, 28 мостів, 26 трубних переходів, 2 рекреаційні місця та форельний інкубатор. За оперативними даними збитків завдано на понад 48 млн гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *