За підтримки держави для прикарпатських освітян придбають ноутбуки

Пандемія коронавірусу дала поштовх стрімкій цифровізації усіх сфер. Дистанційне навчання, онлайн-технології та онлайн-навчання стали новою реальністю для учнів, студентів і вчителів. В умовах сьогодення державою запроваджується цифровізація послуг та створюються необхідні умови для онлайн-навчання – щоб і школярі, і вчителі отримали більше можливостей.
Для того, щоб зробити процес навчання більш сучасним і доступним для вчителів Івано-Франківщини за кошти державної субвенції будуть придбані ноутбуки. Для цього області виділили понад 37 мільйонів гривень у рамках надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти.

«Через пандемію коронавірусу навчальний процес в освітніх закладах суттєво змінився: школи, університети перейшли на дистанційну форму навчання, яка потребувала необхідного технічного обладнання. І не завжди учасники освітнього процесу мали можливість забезпечити надання якісних освітніх послуг, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко. – Тому Урядом було прийнято рішення про забезпечення вчителів ноутбуками, зокрема, задля цього виділено кошти у вигляді субвенції».

Зазначимо, що використання субвенції здійснюватиметься на засадах співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Опісля проведених тендерних процедур, для освітян будуть придбані ноутбуки, які допоможуть забезпечити належний освітній процес в умовах пандемії коронавірусу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *