За участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбувся пресбрифінг щодо підтримки та забезпечення державними гарантіями соціально вразливих прикарпатців

Зокрема, про порядок та зміни у законодавстві щодо надання житлових субсидій розповів заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Степан Микицей.

Він повідомив, що за результатами  моніторингу станом  на  1 січня цього року  в   області   103,0  тис. домогосподарств отримують житлову субсидію, що становить   25,0 відс. від кількості домогосподарств. Із них 98,1 тис. сімей отримують субсидію у готівковій формі та 4,9 тис. сімей – у грошовій безготівковій формі. Середній розмір субсидії у грудні 2020 р. становив 2100 грн.

 Варто зауважити, що в територіальних громадах області заяви з необхідним пакетом документів на призначення державних соціальних гарантій приймаються управліннями соціального захисту населення відповідних рад (порядок надання житлових субсидій).

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк розповіла про перерахунок пенсій у 2021році. Загалом, у цьому році відбудеться п’ять етапів підвищення пенсій. З 1 березня планується індексація пенсій на 11%. Всі пенсії, розмір яких обчислено з урахуванням базової зарплати 4888,83 грн., будуть перераховані і базова зарплата після перерахунку зросте орієнтовно на 11% та становитиме 5426,60 гривень.

Насамкінець директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк ознайомив присутніх із ситуацією щодо виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних  протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширення респіраторної хвороби COVID-19. За його словами, службою зайнятості Івано-Франківської області було прийнято позитивні рішення щодо надання 372 суб’єктам господарювання (юридичним особам) коштів для виплати 6603 найманим працівникам одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 25,4 млн. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *