За вісім місяців 2020 року від платників Прикарпаття до бюджетів та фондів надійшло 11,2 млрд грн податків, зборів і платежів

«Цьогоріч платникам податків доводиться працювати в складних умовах, адже карантин вніс свої корективи у діяльність усіх без винятку суб’єктів господарювання,- зазначила начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.


– Попри всі труднощі, бізнес Прикарпаття зумів не лише вистояти та зберегти робочі місця, але й своєчасно сплачувати податки і збори, тим самим сприяти економічному розвитку нашої області».

Зокрема, за словами керівника податкової служби Прикарпаття, за січень-серпень 2020 року платники податків Івано-Франківщини сплатили до зведеного бюджету 7,7 млрд грн. До Державного бюджету платниками податків сплачено 3,8 млрд грн, до місцевих бюджетів – майже 4 млрд грн.

Основними платежами, які забезпечили надходження до державної скарбниці є:

– податок на додану вартість – 973 млн грн;

– податок на прибуток підприємств – 513,6 млн грн;

– податок на доходи фізичних осіб – 874,3 млн грн;

– рентна плата за користування надрами – 968,9 млн грн;

– екологічний податок – 163,5 млн грн.

Місцеві скарбниці поповнились, в основному, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 2,6 млрд грн, єдиного податку, якого надійшло 512,5 млн грн, земельного податку – 401,8 млн грн, податку на прибуток – 59,1 млн грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 121,8 млн грн та екологічного податку – 111,6 млн грн.

Крім цього, за січень – серпень 2020 року платниками сплачено 242,3 млн грн військового збору та 3,5 млрд грн єдиного соціального внеску.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *