Загін співробітників Управління СБ України в Івано-Франківській області відбув на ротацію в район АТО

Зведена оперативна група співробітників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області відбула в район проведення Антитерористичної операції.

Як повідомляє  СБУ України в Івано-Франківській області, на Сході України загін виконуватиме завдання із викриття інформаторів терористів, учасників незаконних збройних формувань, виявлення диверсійно-розвідувальних терористичних груп, вилучення з незаконного обігу зброї, протидії корупції та контррозвідувального захисту економічних інтересів держави.

Зазначимо, що бійці пройшли інтенсивні тренування зі стрільби, розмінування, рукопашного бою, інструктажі зі спеціальних дисциплін. Всі співробітники СБУ екіпіровані необхідним озброєнням, обмундируванням, індивідуальними засобами захисту, засобами зв’язку, аптечками. Громадські активісти, організації та небайдужі громадяни Івано-Франківська та області забезпечили загін продуктами харчування. 

До оперативної групи увійшли як співробітники УСБУ, котрі відбувають в зону АТО вперше, так і ті, хто вже вдруге та втретє нестимуть службу в районі проведення антитерористичної операції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *