Запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту

З метою інформування про небезпеку нелегального працевлаштування та уникнення трудової експлуатації 15 лютого 2018 року відбувся семінар для безробітних «Легальна зайнятість».

З метою інформування про небезпеку нелегального працевлаштування та уникнення трудової експлуатації 15 лютого 2018 року відбувся семінар для безробітних «Легальна зайнятість».
Розпочала захід фахівець Надвірнянської районної філії Анжела Ментинська, основну увагуучасників зосередивши на питаннях про недопустимість та можливі правові наслідки використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, вимоги законодавства до подання оголошень про найм працівників, об’єднання усіх зусиль соціального партнерства щодо вирішення питання легальної зайнятості працівників та  про пастки «тіньової» зайнятості.
Крім того присутні дізналися про проблеми міграції населення. Адже, тим, хто знаходиться на роздоріжжі, краще працювати в Україні, а не шукати кращої долі за кордоном. «Для цього варто проаналізувати ситуацію та використати всі можливості працевлаштування в Україні. Ніхто не може обмежити право особи на вибір місця проживання і працевлаштування, але остаточне рішення приймає сама людина. І тут варто бути якнайбільш поінформованим, щоб убезпечити себе від можливих ризиків» – наголосила фахівець.
У роботодавців мета — отримання прибутку, зниження податкової ставки, залучення дешевої робочої сили і економія витрат на оплату праці. Методи досягнення цієї мети не завжди законні. Частина найманих працівників також вважає для себе вигідним працювати в «тіні», не дотримуючись чинного законодавства».  Про те, яким чином може бути введена в оману людина та куди звернутися за підтримкою та порадою також дізналися присутні під час проведення заходу.
 Запрошені на даний захід безробітні змінили своє ставлення до нелегального працевлаштування, стали обізнанішими, отримавши повну та вичерпну інформаціющодо широкого спектру можливостей, які надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, що їх цікавили.
В заході взяли участь 15 осіб.
 
 
Надвірнянська районна філія
Івано-Франківського ОЦЗ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *