Запрошуємо до конкурсу дитячої творчості «Книгу творять діти»

Державний комітет телебачення і радіомовлення України повідомляє, що цього року започатковано Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Книгу творять діти».
Його засновниками стала низка вітчизняних видавництв, серед яких – державні видавництва, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, ДП «Видавництво «Мистецтво» та Національне видавництво дитячої літератури «Веселка».

Конкурс проводиться в рамках І Київського міжнародного книжкового арт фестивалю «Kyiv Book Art Fest» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Українського інституту книги, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, творчих спілок та громадських організацій.

Мета конкурсу – сприяння розвитку юних талантів, популяризації книги та читання українською мовою.

До участі в конкурсі запрошуються діти старшого дошкільного та молодшого шкільного віку (6 – 10 років), які є авторами казкових історій, оповідань та ілюстрацій до них. Один учасник може надіслати не більше однієї конкурсної роботи. Пропозиції на конкурс можна подавати до 30 травня.

Оцінюватиме конкурсні роботи журі за 12-бальною шкалою, враховуючи оригінальність сюжетної лінії, розкриття теми, самобутність автора та його знання української мови, художнє оформлення. Тематику робіт визначають самі автори.

Роботи надсилаються на електронну пошту: info@kyiv-baf.com

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=177000&cat_id=174847

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *