Запрошуємо мешканців Івано-Франківщини взяти участь у документальному онлайн-проєкті «Розмова»

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого, й оцінити її вплив на сучасність і майбутнє.

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» створює інклюзивний проєкт, що покликаний розвивати культуру розмови та познайомити українців із різних куточків України історіями їхнього життя.

50 000 онлайн-розмов – масштабний документальний онлайн-проєкт, який дозволить кожному висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проєкту – людей, що живуть з вами в одному часі, місті, країні.

Запрошуємо всіх повнолітніх жителів Прикапаття. Професія, переконання та стать не мають значення. Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти, політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які випробували на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні й атеїсти. Географія проєкту – вся Україна.

Перегляд розмов буде доступний на сайті з подальшою можливістю вибору фрагментів за темами та смислами. Кількість фільтрів буде збільшуватися до кількості історій учасників.

Кожен відвідувач зможе визначити свою тему. Кожен може розширити запитання розмови власними.

Як взяти участь у проєкті?

Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв’юером https://bit.ly/2Mi5YLk

Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU

Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків.

Тривалість розмови – 30 хвилин.

Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмова з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми.

Історія кожного українця – особистий документ часу, стань частиною історії України

www.rozmova.io

rozmova@babynyar.org

https://www.facebook.com/events/982512872218623/

https://www.facebook.com/babynyar.memorial/videos/309353243608049 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *