Засідала громадська рада при відділі освіти

    Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політикив актовій залі Надвірнянської ЗОШ №1  відбулося засідання Громадської ради при відділі освіти РДА.

    Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політикив актовій залі Надвірнянської ЗОШ №1  відбулося засідання Громадської ради при відділі освіти РДА. Членами громадської ради є представники профспілкових осередків навчальних закладів та голови батьківських комітетів навчальних закладів. Головою громадської ради при відділі освіти є Олег Антонюк – голова батьківського комітету Надвірнянської ЗОШ № 1.
    Під час зустрічі обговорили питання створення благодійних фондів з метою покращення умов навчання і виховання дітей в школах і дошкільних закладах.
   Також на засіданні обговорювалисяпитаннянедопущення проявів корупційних діянь в навчальних закладах.
   Начальник відділу освіти озвучив проблеми шкільної освіти та звернення до громадської ради з проханням знайти спільний вихід з проблемних ситуацій. Розповів про приватні навчальні заклади та про проект реформування шкільної та дошкільної освіти.
    В своїх доповідях виступаючі акцентували увагу на необхідності співпраці органів виконавчої влади, засобів масової інформації, громадських організацій, освітніх закладів, установ, організацій в напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання в роботі в роботі та навчальному процесі в школах району, особливо звернули увагу на непродуманість шкільної програми. 
     Громадська рада при відділі освіти РДА проводить засідання першої п’ятниці кожного місяця.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *