Засідання комісії ТЕБ і НС щодо подолання наслідків негоди в смт. Делятин

      

      

7 червня 2017 року в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, за участю членів комісії, керівників правоохоронних органів,селищного голови смт. Делятин Петра Якимця.
          Причиною скликання позачергового засідання комісії стало підтоплення житлових будинків та господарських угідь, внаслідок проходження сильної грози.
          06.06.2017 року о 19 год. 10 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-11 м. Надвірна поступило повідомлення про підтоплення житлових будинків в смт. Делятин по вулицяхЛ.Українки, Ковпака, Луги та 16 Липня. До місця події було направлено МОГ Надвірнянського РВ УДСНС в області І відділення ДПРЧ – 11 м. Надвірна УДСНС в області, ДПРП смт. Делятин УДСНС в області.  О 19 год. 55 хв. оголошено «Збір-аварія» для Надвірнянського гарнізону. По факту виїзду до місця події встановлено, що внаслідок проходження сильної грози підтоплено:
–     42 житлових будинки;
–     6 підвальних приміщень;
–     5,2 га с/г угідь;
–     34 криниці;
–     залізнодорожнє полотно на перегоні Надвірна-Делятин (50км. та 52км.)
Внаслідок негоди (грози) тимчасово знеструмлено 140 житлових будинки: 80 житлових будинків по смт. Делятин та 60 житлових будинків по с. Заріччя. Затримано рух пасажирського поїзду № 605 Львів – Рахів на 55хв.
Працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області було проведено обстеження вище вказаних вулиць та надано допомогу по викачуванні 4-х підвальних приміщень житлових будинків, з яких викачано біля 300 м. куб. води. Всього до ліквідації наслідків грози було задіяно 27 працівників ДСНС та 5 одиниць техніки, 24 чол. місцевого населення. В результаті даної події травмованих не виявлено, заяв не поступало.
За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісія вирішила: організувати сталу роботу системи життєзабезпечення, негайного вжиття заходів щодо оперативного реагування на всі загрози і ускладнення, що можуть бути викликані погіршенням погодних умов; забезпечити готовність до застосування наявних сил та засобів для реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов; посилити моніторинг обстановки в зоні відповідальності та забезпечити оперативне реагування на загрози, події і надзвичайні ситуації; спільно з органами виконавчої влади вжити заходів щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечення сталої роботи об’єктів інфраструктури та системи життєзабезпечення; у разі ускладнення оперативної обстановки доповідати негайно голові районної райдержадміністрації О.Кенізу; провести інструктажі особових складів щодо дотримання заходів безпеки при виконанні завдань за призначенням у складних погодних умовах.
             
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *