Засідання комісії щодо призначення грошової компенсації

З метою удосконалення механізму забезпечення житлом сімей учасників АТО та деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності Кабінетом Міністрів України 19.10.2016 прийнято постанову № 719 “Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”. Зазначеним рішенням Уряду надано право сім’ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої відповідно до Житлового кодексу.
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, про виплату грошової компенсації.

Члени комісії розглянули дві заяви: інваліда II групи, який під час участі у масових акціях громадського протесту отримав тілесні ушкодження середнього ступеня та особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції.
За інформацією управління соціального захисту населення РДА дані особи перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та перебувають на квартирному обліку Надвірнянської міської ради та Делятинської селищної ради ОТГ.
За підсумками засідання комісія вирішила надати грошову компенсацію на придбання житла даним особам та до кінця року виплатити.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *