Затвердили районний бюджет на 2018 рік

  

  
20 грудня 2017 року  розпочала роботу  ХVІІ сесія Надвірнянської районної ради VІІ скликання.  Участь у пленарному засіданні взяли заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Перед початком розгляду питань порядку денного надвірнянські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру.
Основні питання цієї сесії – внесення змін до поточного бюджету та прийняття районного бюджету на 2018 рік. Спочатку депутати заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Михайла Обідняка, який зазначив, що значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо. Врахували в доходах і видатках районного бюджету надходження стабілізаційної дотації в сумі 1584,5 тис. грн. і спрямували відділу освіти райдержадміністрації на оплату працівникам загальноосвітніх навчальних закладів.
Головний фінансист району вважає районний бюджет на 2018 рік базовим, адже необхідність прийняття його на наступний рік є актуальним, оскільки від цього залежить функціонування району уже у січні. Варто зазначити, що прийнятий бюджет повністю збалансований за соціальними видатками та забезпечить діяльність усіх життєво важливих сфер.
За інформацією Михайла Обідняка, доходи районного бюджету визначено у сумі 1105258,2 тис. грн.,  у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 1099958, 9 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 5299,3 тис. грн.  
Видатки районного бюджету передбачено на суму 1105258,2 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 1099958,9 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 5299,3 тис. грн.  
Детально розглянувши проект головного фінансового документу на наступний рік, 26 депутатів проголосували за районний бюджет.  
Районні обранці створили та затвердили Статут комунальної установи «Надвірнянський  районний інклюзивно – ресурсний центр Надвірнянянської районної ради Івано-Франківської області».   Окрім цього, передали з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та комунальну власність Переріслянської сільської ради об’єднаної   територіальної громади майнові комплекси бюджетних установ. Надали згоду на продовження терміну дії договорів користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, що знаходиться на балансі районних установ.
Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук поінформував  депутатів про передбачення у 2018 році коштів районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів.

  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *