Затверджено зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції від 15 травня 2023 року № 143 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Вказаний Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Нагадаємо, що у грудні минулого року Уряд прийняв Постанову №1364, якою визначив механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Для яких цілей застосовується Перелік? Право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території: можливих бойових дій; активних бойових дій; тимчасово окуповані російською федерацією, на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Довідково

Станом на сьогодні обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області зареєстровано 131446 внутрішньо переміщених осіб, або 92595 сімей, з них: осіб працездатного віку – 60579, осіб, що потребують працевлаштування – 5610, осіб з інвалідністю – 4245, пенсіонерів – 17610, дітей – 40686, інших – 2716.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *