Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Затверджено зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції від 15 травня 2023 року № 143 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Вказаний Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Нагадаємо, що у грудні минулого року Уряд прийняв Постанову №1364, якою визначив механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Для яких цілей застосовується Перелік? Право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території: можливих бойових дій; активних бойових дій; тимчасово окуповані російською федерацією, на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Довідково

Станом на сьогодні обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області зареєстровано 131446 внутрішньо переміщених осіб, або 92595 сімей, з них: осіб працездатного віку – 60579, осіб, що потребують працевлаштування – 5610, осіб з інвалідністю – 4245, пенсіонерів – 17610, дітей – 40686, інших – 2716.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *