Завантаженість ліжок хворими на COVID-19 в області складає 33,5 відсотки

Сьогодні директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Дмитренко провів брифінг щодо поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті.

За його словами,    станом на 28 рудня в області розгорнуто 2892 ліжка  для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою   коронавірусом  SARS-CoV-2.

На стаціонарному лікуванні перебувають 693 пацієнти з підтвердженим випадком COVID-19 та 275 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості  ліжок  складає 33.5.

 

Майже до  72,5 відсотків ліжок  підведено кисень, а до кінця грудня ця цифра має скласти 80 відсотків і загальна кількість ліжок з доступом до кисню в області становитиме 2314.

В області діють  144 мобільних  ковідних бригади, медичні працівники яких застраховані на 100 відсотків.

Із 42,8 мільйонів гривень медичної субвенції, яка надійшла  в область для придбання кисневих концентраторів, освоєно 86,7 відсотків і робота в цьому напрямку триває. На сьогодні  у медичних закладах наявні 482 кисневі концентратори.

Загалом, за словами Ігоря  Дмитренка,  динаміка  захворюваності на  COVID-19  в області покращилася. Тож  і запровадження додаткових обмежень у святкові дні дасть свій позитивний результат.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *