Завдяки превентивним заходам вдається забезпечити безперебійні умови руху автомобільними дорогами Прикарпаття у складних погодних умовах

Дискусію на сьогоднішній селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки викликало питання зимового утримання доріг в області.
Присутні заслухали інформацію начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака та директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова щодо підготовки до утримання доріг державного та місцевого значення області в зимовий період.

Марія Савка наголосила, що на утримання доріг державного значення в області є достатньо матеріально-технічних ресурсів. В облдержадміністрації проведено засідання штабу та визначено конкретні завдання з успішної організації робіт, зокрема, запропоновано механізм контролю за виконаними роботами. Відтепер акти виконаних робіт на дорогах місцевого значення будуть підписувати також і представники органів влади на місцях, що дозволить контролювати використання коштів і покращити якість робіт.

Зазначалося, що Службою автомобільних доріг організовано ряд заходів, які дозволили успішно справитися з наслідками негоди в листопаді-грудні та підготувати базу для забезпечення проїзду транспорту на кожній дорозі державного значення взимку.

Зокрема, було проведено нараду з керівниками підрядних підприємств та інженерно-технічним працівниками Служби, визначеними відповідальними за забезпечення проїзду транспорту на кожній дорозі державного значення. Також доведено конкретні завдання підрядникам та відповідальним особам, задіяним в процесі зимового утримання доріг, а це ДП «Івано-Франківський облавтодор», ТзОВ «ПБС», ТзОВ «БМБУД», з вимогою організувати цілодобове чергування бригад і екіпажів, піско – та солерозкидальної техніки при ускладнені погодних умов.

Водночас багато запитань виникло до Андрія Сазонова в частині налагодження комунікації з переможцем відкритих торгів – підрядником ТзОВ «БМБУД» з Тернополя та його співпраці з субпідрядниками на місцях, особливо у гірських районах, в частині експлуатаційного утримання доріг та забезпечення посипковим матеріалом.

Марія Савка наголосила на необхідності налагодження чіткого зв’язку між підрядними організаціями – виконавцями робіт та органами влади на місцях і доручила керівнику ДП «Дороги Прикарпаття» до кінця тижня поінформувати про проведену роботу голову облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *