«Завершилась операція Зброя та вибухівка»

 


 

        На території  Надвірнянського району та області  з 15 по 25 серпня 2013 року  проводилася операція «зброя та вибухівка». Працівники міліції здійснили комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення і вилучення з нелегального обігу незареєстрованих зброї, набоїв і вибухівки. Це не тільки позитивно вплинуло на стан криміногенної ситуації, але й дало можливість запобігти ймовірним нещасним випадкам, пов’язаним з необережним поводженням зі зброєю.Мета операції – профілактика та розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним обігом вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, виявлення каналів і джерел надходження зброї в злочинне середовище, попередження їх застосування у злочинах та поліпшення оперативної обстановки в області.
      Під час операції міліціонери виявили низку злочинів та правопорушень. Так, працівниками сектору карного розшуку Надвірнянського РВ УМВС, а саме  ст.лейтенантом міліції Томяком М.І. та лейтенантом міліції  Рубінським А.М. було отримано інформацію, що  житель одного із сіл  Надвірнянського району  по місцю проживання зберігає незареєстровану вогнепальну зброю. В ході проведення санкціонованого обшуку  по місцю проживання гр.Г., було вилучено обріз одноствольної  мисливської рушниці. По даному факту  проводиться досудове розслідування за ч.1 ст.263 ККУ (незаконневиробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання), яка передбачає  покарання  у вигляді позбавлення волі від 2-х до 5-ти років.
     Загалом у ході проведення операції «Зброя та вибухівка»  було перевірено 40 власників зброї на території Надвірнянського району.
     Надвірнянські правоохоронці вкотре застерігають: за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки передбачена кримінальна відповідальність. Водночас не буде жодних претензій до громадян, які у вересні добровільно позбудуться незареєстрованих небезпечних предметів.


 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *