Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зелений туризм як різновид підприємницької діяльності в сільській місцевості

     Відсутність роботи лягла тягарем на плечі багатьох сільських жителів. Особливо тяжко взимку, коли земля відпочиває. Один із дієвих механізмів, здатний розв'язати вказані проблеми та сприяти соціально-економічному піднесенню села, є розвиток малого підприємництва у ньому,а саме в сфері сільського зеленого туризму. 

     Відсутність роботи лягла тягарем на плечі багатьох сільських жителів. Особливо тяжко взимку, коли земля відпочиває. Один із дієвих механізмів, здатний розв'язати вказані проблеми та сприяти соціально-економічному піднесенню села, є розвиток малого підприємництва у ньому,а саме в сфері сільського зеленого туризму. 

  Сільський зелений туризм є одним із найбільш перспективних напрямків відродження та розвитку українського села. Сільський зелений туризм здійснює позитивний вплив на відродження, збереження і розвиток місцевих народних звичаїв, промислів, пам’яток історико-культурної спадщини, а також розширює канали реалізації продукції підсобного господарства селянина.

З нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Надвірнянським центром зайнятості 27 жовтня організовано захід під назвою «Розвиток сільського зеленого туризму як важливий чинник подолання бідності у сільській місцевості», за участі  Наталії Мельницької – фахівця Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Розпочала захід заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Зоряна Станіщук. Фахівець  розкрила основні поняття у сфері сільського зеленого туризму, зв’язок даного виду туризму із сільським господарством, історію його розвитку, його місце у сучасному туристичному бізнесі, сучасний стан сільського зеленого туризму в Україні. Учасники даного заходу ознайомились із законодавчими  аспектами, пов’язаними із започаткуванням та розвитком матеріальної бази зеленого туризму. Надала інформації щодо порядку та умов виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Зазначила, що бажаючі відкрити власну справу опановують основи ведення бізнесу та отримують допомогу у складанні бізнес-планів на курсах цільового призначення за напрямком « Основи малого підприємництва» які проходять в Центрі професійно-технічної освіти Держаної служби зайнятості України. 

“Сільський зелений туризм здійснює позитивний вплив на відродження, збереження і розвиток місцевих народних звичаїв, промислів, пам’яток історико-культурної спадщини, а також розширює канали реалізації продукції підсобного господарства селянина. В цій формі малого бізнесу запорукою успіху виступають такі чинники: вольовий характер, емоційне забарвлення, бажання роз­ділити свою садибу з іншими людьми. Ваша особиста популярність, обізнаність з різними психологічними типами людей, повернення ваших початкових і  витрат та очікування щодо прибутків” – з цими словами завершила семінар Наталія Мельницька.

Кожний учасник семінару отримав методичні рекомендації щодо започаткування популярного в сучасному туристичному бізнесі виду підприємництва, Присутні отримали відповіді на поставлені  питання та отримали цікавий роздатковий матеріал. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *