Жителям Прикарпаття – про новітні технології Пенсійного фонду

26 жовтня заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак в інтерв’ю для обласного телебачення розповів жителям області про модернізацію діяльності Пенсійного фонду та запровадження новітніх технологій.
Зокрема, він повідомив, що призначення та виплата пенсій з жовтня поточного року проводиться з використанням інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України (ІКІС ПФУ) в підсистемі ”Призначення і виплата пенсій” (ППВП). Серед нововведень було названо і виготовлення електронних пенсійних посвідчень, які одночасно є платіжними банківськими картками.

«Головна перевага використання сервісів Пенсійного фонду – можливість отримання оперативної інформації. Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення, за допомогою якого можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення, яке містить електронний цифровий підпис, дає змогу користуватись веб–порталом Пенсійного фонду, отримати документи з підтвердженням QR-кодом та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг», – говорить Роман Берчак.

«До нових сервісів обслуговування громадян належить також смс -інформування, – зазначила Оксана Козло, начальник управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківськ. – Відтепер всі пенсіонери та застраховані особи, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – тривалість свого страхового стажу та про сплату страхових внесків. Зареєструватись на отримання повідомлення можна двома способами: за особистим зверненням до управління Пенсійного фонду, надавши відповідну заяву або самостійно налаштувавши сервіс».

Довідково: станом на 26.10.2018 року на веб – порталі Пенсійного фонду України зареєстровано понад 32 тисячі користувачів, 2 тисячі пенсіонерів вже мають електронні пенсійні посвідчення, а послугами смс – інформування користуються майже15 тисяч жителів Івано- Франківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *