Зі святом – з Міжнародним Днем медичної сестри!

Після важких ковідних буднів у Надвірнянських медичних закладах стало святково. Своє професійне свято відзначили медсестри, янголи-охоронці, які постійно перебувають поряд та піклуються про здоров’я людей.
Вони, як ніхто інший найбільше часу і уваги приділяють пацієнтам. Медсестер Надвірнянської ЦРЛ перед урочистостями благословив отець Василь. А найбільша радість для медсестер бачити посмішки вже здорових пацієнтів. Це вдячність за важку та відповідальну роботу, кажуть самі ж медики.
З нагоди Міжнародного Дня медичної сестри привітати почесними грамотами та квітами людей милосердних, терплячих та вірних клятві Гіппократа голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько та міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович.

Володимир Пасько побажав міцного здоров’я, безперервного професійного росту та належну пошанівку нелегкої праці медичної сестри з боку держави і суспільства.

Професія медсестри це не просто повсякденна рутинна робота, це покликання – робити добро, допомагати людям та стояти на захисті здоров’я, розповідають працівники первинки. Особливо показали свою фаховість, витримку медичні сестри в боротьбі з корона вірусною інфекцією.

Керівники райдержадміністрації та міської ради цього святкового дня нагородили та привітали всіх медсестер трьох медичних закладів в місті. Заслуговують на вдячність і повагу люди в білих халатах медичні сестрички КНП «Надвірнянської районної дитячої лікарні».

❤Будьте щасливі та здорові!!!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *