Зовнішня торгівля міст і районів області послугами у І кварталі 2016 року

Головне управління статистики в області інформує.Зовнішньоторговельні  операції послугамиу Iкварталі 2016р.  здійснювали96 суб’єктів господарської діяльності  районів та міст обласного значення.

Головне управління статистики в області інформує.Зовнішньоторговельні  операції послугамиу Iкварталі 2016р.  здійснювали96 суб’єктів господарської діяльності  районів та міст обласного значення.
У м.Калуші послуги  зарубіжним  партнерам надавали 15 підприємств,    у  м.Коломия – 6,уДолинському районі – 5,у Тисменицькому районі та м.Яремче – по 4.  Найбільша питома вага обсягуекспорту послуг належить суб’єктам Тисменицького (16,4% загальнообласних обсягів) і  Долинського  (6,9%)  районівта м.Калуша (6,1%).Вагомими  були  і  обсяги послуг, якібули надані підприємствами  і  організаціями  м.Коломиї (3,6%).
Упорівнянні зIкварталом 2015р.обсяги експорту послуг, якінадавали суб’єкти господарюванняДолинського району, скоротилися в 1,7 раза,  м.Болехова  –  на 30,9%,  м.Коломиї  –  на9,8%,  Тисменицького  району  –  на 5,5%, а міст Яремче та Калуша – зросли відповідно на 5,1% та 1,7%.
Підприємства Тисменицького району там.Коломиїнадавалипослуги в основному партнерам з Європи,Долинського району –партнерам з Європи (майже половина), Азії (30%) та Америки (близько 20%).Понад 50% обсягу послуг, наданих суб’єктамигосподарської діяльності м.Калуша, належало  країнам Азії  (в основномуКіпру), 30% –  країнам Європи  і  14,1%  –  Російській Федерації. 
Основу експорту послуг Тисменицького району та м.Коломиї складалипослуги з переробки матеріальних ресурсів,м.Калуша – послуги з переробки матеріальних ресурсів та транспортні, Долинського району –транспортні (в основному послуги залізничного вантажного транспорту) та у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги, м.Яремче – послуги, пов’язані з подорожами.
Вагома частка отриманих з-за меж країни послуг припадала напідприємства та організації Рожнятівського (8,6%), Долинського (5,9%)районів та м.Калуша (7,9%). Обсяги  послуг, які отримали суб’єкти Рожнятівського району, зросли з 3,3 тис.дол. США у І кварталі 2015р. до 319,9 тис.дол. США у відповідному періоді 2016р. Порівняно з I кварталом 2015р.  зросли   обсяги   послуг   надані   суб’єктам   Долинського   району   (в 1,6 раза)  та  зменшилися – суб’єктам м.Калуша (в 1,9 раза). 
Основна частка отриманих послуг припадала на країни Європи. 
Підприємства та організації м.Калуша  здійснювали імпорт транспортнихта діловихпослуг, Долинського району – транспортних та пов’язаних з подорожами, Рожнятівського –  транспортних послуг.
 
Начальник                                                                                 О.В.Бліннікова

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *