Зустріч голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука з отцями-деканами


      Відбулася зустріч голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука з отцями-деканами нашого району.


      Відбулася зустріч голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука з отцями-деканами нашого району.
На зустрічі були присутні декан Надвірнянський УПЦ КП митрофорний протоієрей Олег Траско, декан Надвірнянський УГКЦ протоієрей Ігор Шліхутка, декан Пнівський УГКЦ митрофорний протоієрей  Богдан Михайлина, декан Надвірнянський УАПЦ митрофорний протоієрей Мирослав Хімейчук.
Зустріч почалася з приємного сюрпризу: о. Богдан Михайлина від імені присутніх, "…з Божим Благословенням на молитовну згадку…", вручив голові РДА книгу "Житія Святих, пам'ять яких Українська Греко-Католицька Церква кожного дня продовж року почитає".
Духовні отці закликали п. Юрія до продовження плідної співпраці церкви та влади, яка склалася впродовж років. У свою чергу голова РДА подякував за щирий подарунок та запевнив, що всі повинні робити спільну роботу, результати якої мають за мету забезпечити стабільність та спокій серед громади Надвірнянщини. З метою знайомства Юрій Касіянчук розповів присутнім про свій життєвий та трудовий шлях. В подальшому учасники зустрічі обговорили питання, які викликали спільне зацікавлення, та висловили свої пропозиції щодо подальшої співпраці.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *