Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч в рамках міжнародного співробітництва

   

   

З 17 по 20 червня 2016 року в м. Пруднік Польща офіційна делегація Надвірнянського району, в складі голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христини Богославець, начальника відділу освіти райдержадміністрації Степана Северилова та начальника управління фінансів райдержадміністрації Михайла Обідняка, взяла участь в урочистій сесії Ради Повіту Прудніка де була підписана угода про співпрацю між цими двома регіонами. Угода передбачає і надалі підтримувати і розвивати співпрацю в галузях освіти, економіки, охорони здоров’я, соціального захисту, громадянської безпеки, культури, спорту, туристики і адміністрації.

       

Також під час цієї поїздки була підписана ще одна угода між Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом Івано-Франківської облдержадміністрації та Сільськогосподарською школою м. Пруднік. Підписували угоду директор ліцею Микола Мартинюк та деректор школи Радомір Гайдецький в присутності своїх вихованців.

  

Ліцеїсти взяли участь у ХХІІ Фіналі Всепольського Конкурсу Самоврядування підлітків «Велика Вісімка» в рамках якого учні та делегація відвідали сховище «Домбровка» в Прудніку, концерт реперів Мацея Крочака і Міхала Бучека, побували на горі Шерак 1351 м. і в печері на Шпічаку в Чеській Республіці.
В неділю надвірнянці молились на Службі Божій в інтенції «Великої Вісімки» та мали екскурсію до Замку в Мошній та Фарської стодоли у Бєджиховіцах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *