Зустріч з цікавою людиноюСвіт, у якому ми живемо, красивий і неповторний. Кращим і досконалішим його роблять люди, серед яких – Галина Христан, відома у нашому краї письменниця-новелістка, авторка багатьох прозових книг «Я вернуся», «Старий кіт», «Великоднє чудо: казки та легенди Гуцульщини», «Білий острів», «Вірність». Галина Христан більше 40 років працює бібліотекарем у с. Саджавка Надвірнянського району. Вона є активною «рухівкою» і «просвітянкою».

Проте мало хто знає, що ця чарівна жінка має незвичайне захоплення – малює художні полотна за допомогою природи. Її картини – це жива палітра барв, що вабить природністю, легкістю, викладені із різних зернят і пшениці, маку, манки, гороху, горіхів, а також засушених пелюсток різних квітів. Праця вимагає точності, зосередженості, спонукає вимкнути телефони, зачинити двері та з головою поринути у світ мистецтва.

Про своє захоплення Галина Христан розповіла відвідувачам Надвірнянської ЦРБ, учням 10 класу ЗОШ №2, класний керівник Юречко О.М., на зустрічі, яка відбулася 16.10.2015 р. у читальній залі, де поділилася з присутніми секретами виготовлення своїх робіт.

На завершення авторка прочитала декілька своїх нових новел, розповіла про наступні творчі плани.

Учасники зустрічі залишилися дуже задоволеними від спілкування з майстринею-письменницею.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *