ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА КЕНІЗА З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

01 грудня 2017року – 26-річниця Всеукраїнського референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України

01 грудня 2017року – 26-річниця Всеукраїнського референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України
Сьогодні виповнюється 26років відтоді, як на карті світу остаточно постала нова самостійна держава – Україна. 1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі український народ сказав своє рішуче "так" державній незалежності, чим виявив велике бажання бути вільними та незалежними у своїй державі.
24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР переважною більшістю голосів ухвалила Акт проголошення незалежності України та створення самостійної Української держави – України. Ця дата вважається початком у відліку історії існування України як незалежної держави. Відтоді й назавжди територія України стала неподільною та недоторканою.
Нарешті, вікова мрія українського народу про незалежність знайшла своє політичне оформлення. Молода держава стала будувати відносини з іншими державами на основі взаємної поваги суверенітету, незалежності і територіальної цілісності, невтручання в їхні внутрішні справи, розвитку всебічних політичних, економічних і культурних зв'язків. Цьому історичному вибору передувала багатовікова боротьба українського народу за дане Богом право вільно жити на своїй землі.
Новітня історія України дає нам право вважати 1 грудня днем єднання українців довкола ідеї державності, демократії, європейської інтеграції.
У день нашого національного ствердження, у день рішучості та виявлення свого вибору до свободи, бажаю усім нам миру, добра та єдності заради розвитку та процвітання незалежної, вільної, самодостатньої України!
Слава Україні!
 
Голова районної
державної адміністрації                                                             Олександр Кеніз
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *