Звернення голови обласної державної адміністрації Василя Чуднова до мешканців Прикарпаття

Шановні краяни, дорогі прикарпатці!

Шановні краяни, дорогі прикарпатці!

Сьогодні, на пленарному засіданні 27-ї сесії Івано-Франківської обласної ради, усі Ви стали свідками того, як залякування, погрози і відвертий терор топчуть демократію і народовладдя у нашому краї.

Насильницькі дії стосовно мого першого заступника, який, між іншим, прибув на сесію на особисте запрошення голови обласної ради Василя Скрипничука, та двох депутатів, яких всупереч волі тисяч виборців, що проголосували за них на виборах, силове їх видворення із сесійної зали і позбавлення тим самим права голосу; примушування людей до відкритого голосування там, де Закон прямо передбачає голосування таємне, у поєднанні з прямими залякуваннями при мовчазній згоді керівництва облради та депутатів – речі, неприпустимі у цивілізованому, демократичному суспільстві. Про яку європейську Україну може йти мова, коли бойовики у масках чинять терор просто у сесійній залі, а владу в облраді фактично узурпував голова фракції ВО «Свобода»?

Зважаючи на усі ці обставини, сьогоднішнє так зване голосування у Івано-Франківській обласній раді за недовіру мені як голові обласної державної адміністрації вважаю верхом цинізму і підлості.

Я не розумію: чому вони так мене бояться. Усі озвучені мною ініціативи щодо розвитку галузей культури, освіти і медицини знайшли схвальну оцінку у мешканців області. Мною особисто та моєю командою проведено неабияку роботу у Кабінеті Міністрів України, Міністерстві фінансів України та Бюджетному комітеті Верховної Ради України. Це дало нам можливість отримати бюджет, який дозволить забезпечити розвиток практично усіх галузей народного господарства краю, виплатити борги підприємцям, шлейф яких тягнеться ще з 2008 року, добудувати довгобуди.

Ми оголосили 2014 рік роком культури на Прикарпатті, а це означатиме неабиякий поштовх для розвитку культури краю і насамперед культури сільської – можливість відремонтувати сотні клубів та народних домів, закупити транспорт для сільських самодіяльних колективів. Ми започаткували створення Прикарпатського центру серця – першого на теренах Західної України медичного центру такого типу, який дозволить врятувати тисячі життів наших людей і насамперед дітей. Сьогодні до бюджету закладено втричі більше коштів на потреби ремонту та будівництва прикарпатських доріг, ніж було профінансовано у бюджеті торішньому.

І все це може бути перекреслено діями купки екстремістів, які задля реалізації свої владних амбіцій тероризують не тільки депутатський корпус, а й усіх вас?

Звертаюся до Вас, люди доброї волі, дорогі мої прикарпатці! Сьогодні у ваших силах дати політичну оцінку діям узурпаторів від так званої опозиції – тим, хто дозволяє собі затикати Вам рота на зібраннях, тероризувати на сесіях та мітингах; тим, хто дозволяє собі нехтувати Вашою волею, висловленою на виборах, і виставляти Ваших обранців із сесійних зал.

Не дайте їм знищити демократію у нашому з Вами краї!

Завжди Ваш, завжди з Вами

Голова обласної державної адміністрації

Василь Чуднов

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *