Звернення голови обласної державної адміністрації Василя Чуднова

 

 

news-image
Шановні краяни, дорогі прикарпатці!

Хочу офіційно повідомити Вам про те, що місцева влада утримує стабільну ситуацію у регіоні. Керівники профільних управлінь обласної державної та місцевих адміністрацій докладають усіх зусиль задля стабільної роботи підприємств, та бюджетних установ.

В регіоні у штатному режимі продовжують працювати оперативні служби, в тому числі швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, та інші.

Комунальні служби оперативно виконують свої обов'язки щодо прибирання вулиць та проїжджої частини міст від снігу та ожеледиці.

В навчальних закладах тривають заняття, незважаючи на те, що частина
студентів поїхала до Києва, щоб взяти участь у акціях протесту. Однак, як свідчать наведені ректорами вузів дані, молодь почала повертатися зі столиці та поновила навчання.

Зараз місцева влада у тісній співпраці з Кабінетом Міністрів продовжує активну працю над підготовкою державного та місцевих бюджетів: корегуються  макропоказники, розраховуються цифри державних субвенцій та дотацій на 2014 рік задля забезпечення регіональних потреб.

Закликаю усіх Вас до консолідації навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної роботи на користь Прикарпаття і нашої України.

Голова обласної державної адміністрації             Василь Чуднов

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *