Звернення голови РДА Володимира Паська щодо ситуації з коронавірусом

Сьогодні в ОДА відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо стабілізації становища, пов’язаного з поширенням коронавірусу шляхом запровадження посилених протиепідемічних заходів.
Комісія прийняла рішення про посилення карантинних обмежень. Зокрема, з 22 по 28 лютого заборонити приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім роботи на виніс), роботу розважальних закладів (кінотеатрів, театрів, нічних клубів тощо), проведення масових заходів (релігійних, культурних, соціальних, рекламних тощо). Додатково буде розгорнуто майже 600 ліжко-місць. Також на в’їздах та виїздах з області за погодженням Державної комісії з питань ТЕБ та НС можливо розгорнуть блок-пости.

За кількістю нових випадків Надвірнянщина у числі перших в області, зокрема, лиш за минулу добу захворіло 85 осіб, 2 людей померло.

Медичні працівники району сумлінно виконують свої професійні обов’язки, рятуючи життя людей. Для кожного з них щоденно йде випробування на міцність духу та твердість характеру. Дякую їм за працю.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Будьте відповідальними не лише за своє здоров’я, а й за здоров’я і життя людей, що вас оточують! Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

Закликаю Всіх не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря при симптомах застудних захворювань.

Важко дихати не через маску, а через ШВЛ!
Щиро сподіваюся на Ваш свідомий підхід та розуміння.
Бережіть себе та своїх рідних!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *