Звернення начальника УДСНС в області Володимира Чернецького до мешканців Прикарпаття щодо запобігання виникнення пожеж в екосистемах!

Не зважаючи на неодноразові застереження рятувальників, на Івано-Франківщині і далі продовжують виникати пожежі в природних екосистемах.
З початку року на Прикарпатті зареєстровано близько тисячі таких пожеж. Лише за минулий тиждень пожежно-рятувальні підрозділи управління ДСНС в області ліквідували більше сотні таких випадків. Траплялося так, що через неконтрольоване спалювання сухої трави виникали загорання господарських будівель.

Таке весняне господарювання може призвести до виникнення лісових пожеж, загорань будинків, господарських будівель, адже у вітряну погоду вогонь дуже швидко може переміститися з полів, пасовищ та господарських угідь до лісових насаджень, перетворившись на справжнє стихійне лихо.

Шановні громадяни!

Рятувальники вкотре застерігають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах!

Убережімо наш край від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності. Формуйте свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе.

Звертаюся до усіх громадян Прикарпаття, відмовтеся від підпалів сухої трави та інших рослинних залишків – це небезпечно для довкілля та для Вас особисто!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *