Звіти роботи

 

Протягом звітного року на обліку в управлінні перебувало 22419 одержувачів соціальних допомог всіх видів.
Відчутною допомогою сім’ям з низькими доходами стала реалізація житлових субсидій, що направлена для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг .
Станом на 01.01.2019р. нараховано житлових субсидій на житлово-комунальні послуги на загальну суму 162371,1 тис. грн., профінансовано – 223982,2 тис. грн. За призначенням субсидій на тверде паливо і скраплений газ станом на 01.01.2019р. звернулося 4490 сім’ї.
За рахунок коштів районного бюджету надано пільг на житлово-комунальні послуги на загальну суму – 525,4 тис. грн., в тому числі учасникам АТО на суму – 36,4 тис. грн.
За рахунок коштів державного бюджету надано пільг на житлово-комунальні послуги на загальну суму – 8908,8 тис. грн.
Нараховано пільг на зв’язок за рахунок коштів районного бюджету на суму 118,6 тис. грн.
Протягом звітного року 2 особам з інвалідністю надано направлення на професійне навчання до Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Галичанка» (Львівська область) та 5 дітей з інвалідністю направлено на реабілітацію до Вінницького центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь».
Станом на 01.01.2019 року укладено договори на професійне навчання учасників бойових дій АТО за робочою професією «водій категорії С»:
– 1 договір з державного бюджету на суму 39,0 тис. грн., направлено 6 учасників бойових дій АТО;
– 1 договір з місцевого бюджету на суму 32,5 тис. грн., направлено 5 учасників бойових дій АТО.
Станом на 01.01.2019 р. видано путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Мінсоцполітики 12 ветеранам війни та 14 особам з інвалідністю.
За рахунок коштів обласного бюджету видано 1 путівку реабілітованій особі, 1 путівку учаснику ОУН-УПА, 1 путівку постраждалому учаснику громадських протестів, що відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та 1 путівку волонтеру антитерористичної операції.
За трьохсторонніми договорами з державного бюджету надано санаторно-курортні послуги 14 особам з інвалідністю та 11 учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції.
Станом на 01.01.2019 р. виплачено одноразову матеріальну допомогу 28 особам з інвалідністю та 15 малозабезпеченим особам на суму 29,1 тис. грн.
З метою забезпечення соціальної підтримки та покращення життєвого рівня сімей, в яких виховуються онкохворі діти, відповідно до прийнятої районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016-2020 роки, протягом звітного періоду надано одноразову грошову допомогу 3 сім’ям, які виховують онкохворих дітей в розмірі по 10,0 тис. грн. кожній сім’ї.
В районі діє Програма підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яка затверджена рішенням районної ради від 18.02.2016 № 122-4/2016.
На виконання зазначених у Програмі заходів у 2018 році з районного бюджету було виділено 285,8 тис. грн., а саме:
– одноразова грошова допомога особам, які поранені під час АТО, які є учасниками АТО – 36,0 тис. грн;
– додаткова виплата сім’ям загиблих на неповнолітніх дітей до досягнення ними 18-річного віку (якщо діти навчаються – до 23 років) – 22,2 тис. грн.;
– щомісячна виплата допомоги сім’ї загиблого добровольця – 18,0 тис. грн.;
– відшкодування витрат виконавцю за розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 36,0 тис. грн.;
– грошова допомога на поліпшення житлових умов учасникам АТО – 75,0 тис. грн.;
– одноразова матеріальна допомога для забезпечення паливними дровами учасників АТО – 15,0 тис. грн.;
– забезпечення функціонування Центру допомоги учасникам антитерористичної операції –26,6 тис. грн.;
– надання допомоги в організації забезпечення лікувальних та реабілітаційних програм для учасників АТО та їх сімей, в тому числі забезпечення транспортування – 25,5 тис. грн;
– додаткова виплата бійцям-добровольцям –31,5 тис. грн.
Учасникам АТО, які ще не отримали посвідчення учасника бойових дій, надаються пільги з районного бюджету у розмірі 50% на газо- та електропостачання, такими пільгами користуються 26 учасників АТО.
Відповідно до районної комплексної Програми соціального захисту населення Надвірнянського району на 2017-2021 роки надано матеріальну допомогу жителям району на відшкодування збитків, завданих внаслідок стихійних лих та пожеж на суму 115,0 тис. грн. Відповідно до цієї Програми надано матеріальну допомогу на покращення житлових умов багатодітній сім’ї, в якій проживає двоє інвалідів.
Протягом звітного періоду проведено 3 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На даних засіданнях розглядалися питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам філії «Надвірнянський райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (начальник В.Трачук) та погашення податкових боргів і боргів по єдиному соціальному внеску підприємствами – боржниками.
За результатами проведеної роботи заборгованість із виплати заробітної плати по філії «Надвірнянський райавтодор» станом на 01.01.2019 року в сумі 181,2 тис. грн.. погашена повністю.
Протягом звітного періоду проведено 8 засідань районних робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
Проведено 3 засідання Міжвідомчої ради райдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Проведено 6 засідань альтернативної (невійськової) служби.
Станом на 01.01.2019 року по Надвірнянському району зареєстровано 176 колективних договорів, якими охоплено 118149 чоловік.