Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Day: Липень 5, 2024

Якщо в аптеці немає потрібних доступних ліків


Отримали е-рецепт на “Доступні ліки”, інсулін чи медичний виріб, але в аптеці немає потрібного препарату? Не хвилюйтеся, ми допоможемо вам знайти рішення.

  •  Якщо ліки ще є вдома і у вас є час на очікування, замовте необхідний препарат в аптеці та заберіть його пізніше.
  •  Зверніться до іншої аптеки, яка бере участь у програмі “Доступні ліки”.

Їх можна впізнати за наліпкою на дверях “Тут є “Доступні ліки” або “Інсуліни+”.

Або зателефонуйте оператору контакт-центру НСЗУ Національна служба здоров’я України за номером 16-77, чи скористайтесь е-картою аптек: https://bit.ly/4cruNi8.

  •  Попросіть рідних отримати та привезти потрібні ліки.

Повідомте їм номер вашого е-рецепту, щоб вони змогли звернутися до аптеки. Докладніше про це можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/44YWpYI.

Нагадаємо, що до програми “Доступні ліки” наразі приєдналися понад 14 700 аптек по всій Україні.

Програма реімбурсації “Доступні ліки” не має територіальних обмежень, тому ви можете отримувати свої препарати там, де вам зручно.

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини застерігає споживачів від забракованого електричного обладнання


Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового та метрологічного нагляду протягом червня 2024 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видами – електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний ступінь загрози, а саме:

  •       подовжувач 3 гнізда 5м, земля, ТМ GRÜNHELM, МОДЕЛЬ G3W5M, 2500Вт, 16А, тип проводу 3*1,0 мм2, д.в. 10.06.2022р., ш/код 6902202351086, виробник: Китай, імпортер: ПП «Будпостач», вул. Бориспільська, 9Е, кім. 314, м. Київ;
  •       світильник ЛЕД, ТМ Premium Sirius Star, модель: SM-24F, потужність 24Вт, 2160 Лм, 6500К, д.в. 11.2023р., виробник: Китай, імпортер: ВКФ «Платінум», вул. Мазепи, 66/5, м. Чернігів.

Суб’єктам господарювання, у котрих виявлена  вище зазначена продукція,  надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 р. № 1017) із вимогою припинити реалізацію забракованої продукції з метою подальшого вилучення її з обігу.

Застерігаємо споживачів щодо використання згаданої продукції.

Детальніше про забраковану продукцію читайте в розділі:  діяльність управління – захист споживачів – забракована продукція https://vetif.gov.ua/…/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BB…

Посилюємо кібербезпеку бізнесу. Долучайтеся до презентації безоплатної Програми з кібердіагностики


Війна триває і в інформаційному полі, тому зараз особливо важливо вміти захищатися від кібератак. Щоб допомогти українським підприємства виявляти потенційні загрози та посилити кіберзахист, запускаємо Програму з кібердіагностики бізнесу. Презентація проєкту відбудеться під час заходу Cybersecurity for Business.

Серед спікерів:

  •  Михайло Федоров (ТВС), Віцепремʼєр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України
  •  Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції
  •  Карл Вурстер, керівник відділу цифрового розвитку, Місія USAID в Україні
  •  Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту
  •  Максим Нефьодов, керівник проєктів з підтримки реформ Київської школи економіки, модератор події

Для кого?

Представників бізнесу, які планують посилити власну безпеку в інтернет-просторі.

 Кіберкомпаній, які надають послуги з кібердіагностики та готові допомогти українському бізнесу захиститися від невидимих загроз.

 Дата та час: 11 липня об 11:00

 Встигніть зареєструватися на офлайн-подію до 16:00 8 липня за посиланням — https://curly.click/r/q5588

 Акредитація для ЗМІ обовʼязкова. Пройдіть її до 8 липня тут — https://curly.click/r/cec9

Також захід транслюватимуть на YouTube-каналі національного проєкту Дія.Бізнес — https://curly.click/r/fe08

Програма з кібердіагностики бізнесу реалізовується за сприяння Міністерства цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки USAID Cybersecurity Activity. Виконавець програми Kyiv School of Economics.

Слово має значення. Користуватися мовою безбар’єрності – це грамотно і свідомо


Один із  принципів роботи Центрів життєстійкості – нашого пілотного проєкту – дотримання принципів безбар’єрності. Фахівці діючих Центрів переконалися: використання правильної риторики допомагає уникнути стигматизації, сприяє повазі та визнанню гідності кожної людини.

Тож, спільно з мережею наших Центрів життєстійкості та завдяки ініціативі “Безбар’єрність”  Олена Зеленська, ми підготували корисне нагадування про “так” і “ні” в  щоденних комунікаціях

Відкриття рекрутингових груп Нацгвардії у ЦНАПах: крок до ефективного співробітництва


З ініціативи управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації відбулася онлайн-нарада з представниками органів місцевого самоврядування щодо розміщення рекрутингових груп до Нацгвардії у центрах надання адміністративних послуг міст Івано-Франківськ (терпідрозділ мікрорайон «БАМ»), Долина, Надвірна, Тисмениця та селища Богородчани.

Йшлося про те, що ЦНАПи зарекомендували себе як ефективні та зручні місця для надання адміністративних послуг з високим рівнем довіри серед населення.

Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Ігор Фіняк підкреслив важливість цієї ініціативи: «Наша мета – створити умови для максимально зручного доступу громадян до інформації та послуг, що сприятимуть підвищенню обороноздатності країни. Співпраця з Нацгвардією у цьому контексті є надзвичайно важливою і ми готові підтримувати та розвивати ці напрями».

«Окрім того, ми вже маємо попередній досвід функціонування рекрутингових пунктів з працівниками Нацгвардії, Держаної прикордонної служби України та Нацполіції в окремих міських ЦНАПах. На базі центрального офісу ЦНАП м. Івано-Франківська з 14 червня цього року функціонує пункт рекрутингу, де працюють виключно працівники органу місцевого самоврядування. І станом на сьогодні ми маємо 67 звернень, з яких 37 осіб було направлено на співбесіди”, — додала начальниця відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Оксана Данилюк.

Заступник командира військової частини 1241 із роботи з особовим складом Юрій Павловський висловив пропозиції щодо співпраці та зазначив, що пріоритетом є мобілізація вмотивованих громадян, які добровільно висловили бажання захищати Батьківщину. Тому, на думку підполковника, розміщення рекрутингових груп у ЦНАП забезпечить зручний доступ до інформації та консультацій для потенційних рекрутів, а також полегшить процес набору вмотивованих та кваліфікованих кадрів до Нацгвардії.

За результатами заходу учасники дійшли домовленості щодо відкриття рекрутингових груп в області найближчим часом, оскільки ця ініціатива сприятиме посиленню обороноздатності країни та забезпеченню належного рівня комплектування військових частин Національної гвардії України.