Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Консультації з громадськістю

Про тенденції партійно-політичного
життя в Надвірнянському районі

Районна державна адміністрація регулярно проводить моніторинг тенденцій розвитку суспільно-політичних процесів.
Основні події:
6 вересня відбулася акція протесту в с. Молодків. Умова мітингувальників ремонт моста, який з’єднує села Гвізд та Молодків.
Транспорт пропускають весь окрім транспорту Укргазвидобування.
17 вересня за доручення керівництва ОДА у райдержадміністрації відбулася нарада щодо створення ОТГ із центром у с. Пасічна.
Участь у нараді взяли перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, сільські голови сіл Пасічна, Пнів та Битків, обласні та районні депутати, громадські активісти.
Під час засідання вирішено підготувати листи-запрошення громадам сіл Зелена та Бистриця щодо добровільного об’єднання в майбутню Пасічнянську ОТГ.
Нагадаємо, що Пасічнянська ОТГ вже подала до ЦВК документи щодо проведення виборів.
22 вересня в смт. Тисменичани відбулась зустріч громади щодо обговорення децентралізації. Більшість громади готові проголосувати за приєднання до Івано – Франківської ОТГ. Створена ініціативна група, яка обійде кожний будинок і дізнається думку громади.
Райдержадміністрацією постійно проводиться робота з інформування громадськості району про діяльність органів державної влади. На сторінках газет «Народна воля» та «Життя Прикарпаття», на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в соціальній мережі «Фейсбук» систематично публікуються матеріали про діяльність райдержадміністрації та структурних підрозділів, вітання керівництва району до державних, релігійних та професійних свят.
Загострень на міжконфесійному та міжетнічному рівні в районі не зафіксовано.

Додатки

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *