Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Day: Березень 31, 2025

Енергоатом зацікавлений у кваліфікованих молодих кадрах

 

 

 

 

 

На старті вступна кампанія-2025, тож майбутні абітурієнти вже стоять перед вибором свого майбутнього. Цікава та престижна робота, гідна оплата праці, соціальні гарантії, кар’єрне зростання та усвідомлення вагомого суспільного значення своєї діяльності – це все про професію атомника, першим кроком до якої стане навчання в одному з профільних університетів.

Ядерна галузь сьогодні – одна з найбільш перспективних в Україні. Її стратегічне значення добре розуміє кожен українець, адже в умовах війни саме стабільна робота потужного парку атомних енергоблоків не дала країні зануритися в темряву.

Високопрофесійний технічний та інженерний персонал – найважливіший актив Енергоатома, збереження та примноження якого – основа кадрової політики Компанії.

АТ «НАЕК «Енергоатом» гарантує своїм працівникам належні умови праці, гідну заробітну плату, професійний розвиток, високі соціальні стандарти, можливості кар’єрного зростання, залучення до міжнародних проектів та інше.

Енергоатом зацікавлений, щоб у багатотисячний колектив українських атомників постійно вливалися вмотивовані молоді спеціалісти. Компанія проводить потужну профорієнтаційну роботу, активно співпрацює з провідними профільними закладами вищої освіти, найкращим студентам виплачує додаткову стипендію, всіляко підтримує перспективні молоді кадри.

Шлях до успішної кар’єри в атомно-енергетичній галузі розпочинається зі вступу до закладу вищої освіти. Енергоатом має міцні партнерські зв’язки з низкою університетів, які навчають фахівців для енергетичної галузі. Зокрема це:

Минулорічна вступна кампанія показала попит абітурієнтів на «атомні» спеціальності та, що важливо, їхню вмотивованість. І це не випадково, адже робота в атомній енергетиці надає широкий простір для професійного зростання після закінчення профільних закладів вищої освіти за дотичними до цієї галузі спеціальностями.

Щодо робочих «атомних» спеціальностей, то їх можна опанувати в закладах професійної освіти, які готують для галузі висококваліфікованих слюсарів, монтажників, електромонтерів, електрослюсарів та інших фахівців, які необхідні для роботи на атомних електростанціях. Один із таких закладів – професійно-технічне училище філії «ВП РАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом».

Детальніше про актуальну інформацію зі вступної кампанії-2025 – на сайті АТ «НАЕК «Енергоатом» та на сторінках Компанії у соцмережах.

 

 

Рівень приєднання України до зовнішньополітичних заяв та рішень ЄС досяг майже 100% – МЗС України


Глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга відзначив, що рівень приєднання України до зовнішньополітичних заяв та рішень ЄС, що є одним з критеріїв у переговорах та вступі, складає 95% за підсумками 2024 року, і 100% за підсумками перших місяців 2025 року.

Рівень сумісності зовнішньої політики України, а також політики безпеки та оборони з відповідними політиками ЄС є безпрецедентно високим. Це було підтверджено в процесі скринінгу законодавства за переговорним розділом 31 «Зовнішня політика та політика безпеки та оборони», який завершився на початку березня цього року.

У ході скринінгу українська делегація презентувала Європейській Комісії та Європейській службі зовнішньої діяльності детальну інформацію про реалізацію зовнішньої політики, політики безпеки і оборони України. Окрему увагу приділили аналізу політик у сферах запобігання конфліктам, нерозповсюдження зброї масового знищення, боротьби з тероризмом, протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям.

Успішний скринінг та його попередні висновки є результатом тривалої роботи України в напрямку синхронізації з найкращими практиками ЄС і спільною політикою Євросоюзу в сфері зовнішніх відносин та безпеки.

Міністр зазначив, що наразі українська сторона очікує офіційного скринінгового звіту Європейської Комісії та, відповідно, рішення про відкриття переговорного кластеру 6 «Зовнішні відносини». Таке рішення може бути ухвалено після відкриття кластеру 1 «Основи», який має бути відкритим першим.

Укладайте добровільний контракт “18-24” та отримуйте до 2 мільйонів гривень


Укладайте добровільний контракт “18-24” та отримуйте до 2 мільйонів гривень, фахову підготовку, 0% іпотеку на житло, безкоштовну вищу освіту та медичне забезпечення.

Приєднуйтеся до найкращих!

Маєте бізнес-ідею і хочете втілити її у життя? Звертайтесь до служби зайнятості

Завдяки урядовому проєкту «єРобота», який реалізує Державна служба зайнятості, на Прикарпатті відкрилися нові компанії, діючі підприємства збільшили обсяг виробництва, розширили асортимент продукції та послуг, а деякі з них вже вийшли на нові ринки.

В рамках програми «Власна справа», яка є однією із складових проєкту «єРобота» та дає можливість отримати мікрогрант до 250 тис. грн на відкриття або розширення бізнесу, від початку року вже 207 жителів Прикарпаття, в тому числі 8 внутрішньо переміщених осіб отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм коштів мікрогранту та згодом створять 345 робочих місць в різних галузях.

За підсумками розгляду заяв, поданих з 17 лютого по 02 березня 2025 року, Івано-Франківщина на третьому місці серед інших регіонів України.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Їх подають через портал Дія разом з бізнес-планом. Основна вимога надання  мікрогранту – створення нових робочих місць.

Детальна інформація щодо умов програми «Власна справа» https://is.gd/xBaklo

Консультації з питань сфери зайнятості, зокрема щодо процедури подання заявки та отримання мікрогрантів/грантів ви можете отримати за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33, а також при зверненні до будь-якого структурного підрозділу Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи офісу «Зроблено в Україні», які працюють до ваших послуг за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Деповська, 89а, тел. 0342722100, м. Коломия, вул. С. Петлюри, 74, тел. 0343337077, а також м. Калуш, бульвар Незалежності, 1, тел. 0347270959.

Ми завжди готові та раді вам допомогти!

 

Фінансова підтримка бізнесу Прикарпаття: оголошено прийом заявок


Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА оголошує прийом заявок на фінансову підтримку для участі у закордонних виставково-ярмаркових заходах.

Основні вимоги до учасників:

  • відповідність критеріям, встановленим частиною третьою статті 55 Господарського кодексу України
  • резиденти України, зареєстровані та здійснюють господарську діяльність в Івано-Франківській області;
  • не визнані банкрутами або стосовно яких не порушено справу про банкрутство;
  • не мають заборгованості зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
  • не мають заборгованості із виплати заробітної плати.

Документи, які подаються для отримання фінансової підтримки:

  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • заява на отримання фінансової підтримки;
  • інформаційний лист до заяви на отримання фінансової підтримки;
  • засвідчена підписом керівника суб’єкта господарювання копія договору про участь у закордонному виставково-ярмарковому заході, укладеного з організатором заходу;
  • засвідчені підписом керівника суб’єкта господарювання копії платіжних документів про оплату витрат: оренди обладнання, оренди виставкових (експозиційних) площ для представлення товарів і послуг, за проїзд та проживання працівників, які беруть участь у виставково-ярмаркових заходах, транспортних та страхових послуг та інше;
  • інформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
  • довідка про міжнародний номер банківського рахунку, на який буде здійснюватись перерахування суми фінансової підтримки.

Документи мають бути пронумеровані, прошнуровані та підписані керівником із зазначенням кількості сторінок (словами і цифрами).

Термін подачі документів до 5 квітня

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 617

Контакт: Черевата Галина, +380963338365

До оголошення додається:

  • порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2024-2027 роки;
  • заява на отримання фінансової підтримки;
  • інформаційний лист до заяви на отримання фінансової підтримки.

Посилання на Регіональну цільову програму розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2024-2027 роки:

https://orada.if.ua/decision/822-28-2023/

Посилання на Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2024-2027 роки (шаблони документів тут):

https://www.if.gov.ua/…/pro-zatverdzhennia-poriadku…

Не пропустіть можливість отримати підтримку для розвитку вашого бізнесу!

Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію, – звернення Президента


Дорогі українці, українки!

Щойно говорив з Президентом Фінляндії – дуже продуктивна розмова, наші відносини завжди змістовні. Я хочу подякувати Президенту Стуббу, всій Фінляндії за підтримку України, за дуже раціональні позиції й готовність працювати разом заради наближення реального миру.

Я поінформував про триваючі російські удари – напередодні був жорстокий удар по Харкову, російські «шахеди», один із них пошкодив навіть будівлю шпиталю, звичайні будинки, звичайна цивільна інфраструктура. Загалом тільки від того удару по Харкову 55 людей постраждали, серед них п’ятеро дітей, усім надано допомогу. На жаль, дві людини загинули. Мої співчуття рідним та близьким. За сьогоднішній день теж, на жаль, уже є удари та обстріли. Черкащина – під ударами дронів. Херсонщина – артилерія і скиди з дронів по звичайних будівлях, по людях. Донеччина – керовані авіабомби, безпілотники, артилерія. Запоріжжя – безпілотники. Дніпровщина – керовані авіабомби та дрони. Сумщина – теж, на жаль, авіабомби та дрони. Харківщина – удари керованих авіабомб. Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію. Ми вже кілька тижнів маємо саме американську пропозицію про безумовне припинення вогню. І щодоби фактично у відповідь на цю пропозицію – російські дрони, російські бомби, артилерійські обстріли, балістика. Росія заслуговує на збільшення тиску на неї – на всі жорсткі кроки, які можуть зламати російську здатність воювати й підтримувати цю їхню систему, яка не хоче нічого, крім війни. Санкції проти Росії потрібні. Більше сили ППО для України потрібно. Більше взаємодії та єдності між всіма партнерами потрібно. Ми говорили з Президентом Фінляндії сьогодні про можливі кроки, які можуть нам допомогти. Александр розказав про свій візит в Сполучені Штати Америки та про розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки. Ми готові рухатись разом, рухатись разом з Америкою максимально швидко в дипломатії, у нашій взаємодії. Ми розраховуємо, що Сполучені Штати, Європа, усі інші наші партнери, які реально хочуть миру й гарантованої безпеки, задіють усі необхідні інструменти. Успіх дипломатії потрібен усім, крім Путіна. Отже, на нього треба натиснути заради успіху дипломатії та збереження життя людей.

Сьогодні я хочу відзначити наших людей, які працюють саме щоб рятувати інших. Це рятувальники ДСНС України, які проявили себе саме цими тижнями. Харківщина: Андрій Бондар, Дмитро Кутя, Владислав Олійник, Анатолій Ясковець, Владислав Макарічев, Євген Маковецький, Артем Москаленко. Головне управління ДСНС України на Дніпровщині: Геннадій Петренко, Олександр Тиква, Владислав Шипін, Павло Гайдуков, Олексій Квасов, Олександр Хантицький, Костянтин Резун. Також наша Сумщина: Олександр Клочков, Олег Гетьман, Олександр Мигаль, Микола Биченко, Вʼячеслав Товкач, Андрій Чучин, Сергій Неня, Анатолій Гергела. Дякую вам та хочу подякувати всьому колективу ДСНС України! Всім, хто допомагає нашим людям, усім, хто підтримує Україну, працює на державу, на силу нашої армії, на безпеку всіх наших людей. І це найголовніше – вистояти, захистити незалежність, нашу державу, наші українські позиції. Забезпечити достойний мир для України і тривалу безпеку для всіх наших людей після цієї війни. Заради цього працюємо. Обов’язково допомагайте нашим Силам оборони, українцям та Україні. І головне – щоб кожен тиждень давав Україні результати. Цей тиждень дав Україні важливу загальноєвропейську згоду, що санкції проти Росії мають залишатись чинними, поки тривають агресія й окупація. Є нові оборонні пакети для України – найбільший за тиждень від Франції, два мільярди євро. Є нові рішення щодо інвестицій у нашу оборонну промисловість, зокрема на виробництво українських дронів. І є хороші результати у наших воїнів у застосуванні деяких типів дронів для захисту наших міст. Продовжуємо також комунікацію з Америкою – щодо того, як діяти всім разом, щоб завершити цю війну. Світ знає, що тільки Росія є причиною – причиною, чому війна триває стільки років. На Росію треба тиснути. І гарантувати безпеку потрібно тим, на кого Росія напала, –  саме українцям, усім європейцям. І це буде.

Слава Україні!