Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Day: March 16, 2026

Розпочався фестиваль музичного мистецтва «Прикарпатська весна 2026»

Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк знову об’єднала яскравих виконавців, які впродовж двох тижнів презентуватимуть прем’єри, камерні програми та масштабні постановки. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. (more…)

«Бартка» перемагає «Сталь Буковину» і виходить до вирішального етапу Кубка України

15 березня у Чернівцях відбувся матч з ампфутболу, у якому команда ветеранів з Івано-Франківська АМП ФК «Бартка» зустрілася з місцевою командою «Сталь Буковина». (more…)

У Ветеранському просторі «Ветеран Про» оприлюднено графік прийому та заходів на цей тиждень

Протягом тижня у просторі здійснюватиметься щоденний прийом ветеранів, членів їхніх сімей, родин загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців. Відвідувачі матимуть можливість отримати фахові юридичні консультації, зокрема від спеціалістів системи безоплатної правничої допомоги та громадських організацій, а також консультації представників пенсійного фонду. (more…)

На нараді Людмили Сірко обговорювали реалізацію ключових завдань на тиждень з профільними структурними підрозділами ОДА та обласними управліннями

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко провела нараду з керівниками профільних структурних підрозділів ОВА, обласних управлінь та служб. (more…)

В ОДА функціонує ветеранський простір «Ветеран ПРО»

ВІвано-Франківську продовжує роботу обласний ветеранський простір «Ветеран ПРО» — місце підтримки для ветеранів, їхніх сімей та близьких. Центр працює при Івано-Франківській ОДА та надає консультації з питань адаптації після служби, соціального захисту й супроводу. Тут створюють інклюзивне та безпечне середовище для кожного. (more…)

Пенсійне та соціальне забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська катастрофа торкнулася долі мільйонів людей. Одним із тяжких наслідків аварії на ЧАЕС стала втрата здоров’я громадянами. Законами України таких громадян віднесено до відповідних категорій, вони потребують відновлення втраченого здоров’я, постійної медичної допомоги та соціального захисту з боку держави. (more…)