Новий ДБН: про співвідношення містобудівної документації місцевого державного рівня говорили в Івано-Франківському ЦРМС
Вимоги до містобудівної документації місцевого рівня та її співвідношення з відповідними документами регіонального та державного рівня в світлі останніх змін до законодавства, а також просторово-планувальна організація територій на місцевому рівні, екологічні умови та обмеження у використанні територій історичної забудови – у фокусі обговорення сьогодні.
В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», стартував тренінг «Організація планування та забудови територій населених пунктів ОТГ».
«Можна мати прекрасні медицину, освіту, культуру та соціальну сферу, але будь-яка робота на розвиток та перспективу заснована на грамотному просторовому плануванні та актуальній містобудівній документації. Без них неможливий економічний розвиток громади та зростання», – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк, вітаючи учасників тренінгу.
Плануючи свій просторовий розвиток, зокрема розробляючи генеральні плани територій населених пунктів, громади мають враховувати державний інтерес, акцентувала експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Тетяна Данилів.
«Лише за кошти інфраструктурної субвенції цьогоріч ОТГ Івано-Франківської області подано 11 проєктів з розробки генеральних планів населених пунктів. Тож в процесі їх розробки необхідно переглянути відповідність документу місцевого рівня (генплану) Схемі планування території Івано-Франківської області, яка є у відкритому доступі на сайті облдержадміністрації. Адже деякі об’єкти і цільове призначення окремих ділянок вже запроектоване на державному рівні», – говорить Тетяна Данилів.
Також вона нагадала землевпорядникам прикарпатських ОТГ, що всі громади отримували в електронному вигляді вихідні дані для розробки містобудівної документації.
0 Коментарі