Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У зв’язку з карантином, який ввели більшість країн світу через пандемію коронавірусу, заходи й акції, присвячені Дню Землі 22 квітня, планують провести онлайн

Глобальна акція буде об’єднана хештегом #EarthDay2020 і #EARTHRISE.

Earth Day Network забезпечить пряму трансляцію глобальної цифрової мобілізації зі своїх облікових записів в соціальних мережах — TwitterFacebookInstagram. Планується також розробити великий захід, який буде проводитися на цифрових платформах, щоб відзначити 50-ту річницю Дня Землі 22 квітня. Інші ініціативи будуть включати в себе віртуальні протести, кампанії в соціальних мережах, онлайн-навчання і багато іншого. Повний набір онлайн-заходів c докладною картою доступний на earthday.org. «Ми сподіваємося, що ви підтримаєте нас, оскільки ми боремося за більш безпечне, здорове і справедливе майбутнє для всіх. Разом ми можемо провести День Землі, який визначає нас як глобальне співтовариство, об’єднане нашими проблемами, але не відволікає від сміливих, невідкладних дій, необхідних для їх подолання», — додала Роджерс.

Як приєднатися до акції День Землі 2020

«Світ потребує вас і ваших дії. Ви можете зробити багато, щоб допомогти захистити і відновити нашу планету. Чим більше людей будуть діяти, тим більше змін ми побачимо», — йдеться на сайті організації.

Earth Day Network пропонує кілька ідей, як можна взяти участь в акції День Землі, не виходячи з дому.

1. Провести пікет вдома.

З 3 квітня в усьому світі вже стартував страйк #climatestrikeonline. Еко-активісти з усього світу викладають в мережу плакати із закликами звернути увагу на кліматичні зміни у світі. Подібну ініціативу також запустила українська організація Fridays for Future. Вона пропонує українцям приєднатися до пікету та надсилати плакати організації або викладати їх у своїх соціальних мережах з хештегом #climatestrikeonline і #digitalstrike.

22 квітня до публікації також можна додати хештеги Дня Землі #EarthDay2020 і #EARTHRISE.

2. Взяти участь в онлайн-заході або зареєструвати власний.

На офіційному сайті дня землі вже є близько 272 онлайн-заходів, які будуть проводитися в різних куточках світу. Серед них — присвячені активізму, навчанню, спілкуванню, науці, релігії, а також фестивалі і відео-презентації. Найбільш цікаві для вас події можна вибрати за допомогою онлайн-карти. Крім того, платформа пропонує зареєструвати власний онлайн-івент. Для цього необхідно заповнити форму на сайті. Також взяти участь в онлайн-івентах пропонують українські організації. Переглянути їхні анонси, а також анонсувати свій захід можна у Facebook.

3. Підтримати місцеві ініціативи.

В Україні працює безліч місцевих еко-ініціатив та рухів, які спеціалізуються на проблемі зміни клімату. Серед них — ЕкодіяFridays for FutureЕкоклубУкраїна без сміттяEkoltava350.org — Україна та інші. Більшість з них пропонує приєднатися в якості волонтера, зробити пожертвування або поширити інформацію про їх ініціативи.

4. Залишатися залученими.

Сортувати і переробляти сміття, скорочувати кількість споживання, стежити за використанням ресурсів і поширювати інформацію про стан екології – це те, що кожен з нас може робити кожен день, щоб поліпшити ситуацію. Щоб відстежувати свою активність і втілювати нові ідеї, Earth Day Network пропонує завантажити застосунок, який на 22 дня забезпечить користувача екологічним челленджем. Застосунок Earth Challenge 2020 є на пристроях Android і iOS. Зазначається, що Earth Challenge також дозволяє збирати важливі наукові дані у вашому регіоні. Застосунок дозволяє виміряти якість повітря, забруднення пластиком та інші показники.

Earth Day 2020

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *