Віталій Федорів: Прийняття обласної протипаводкової програми сприятиме у розв’язанні проблеми наслідків повеней
Вчора голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів із робочою поїздкою побував на Надвірнянщині. Зокрема, керівник області відвідав Ланчинську об’єднану територіальну громаду, а також село Білі Ослави. Зазначимо, що саме дані населені пункти райони найбільше постраждали внаслідок червневої повені. Участь у робочій поїздці взяв також голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько.
Спільно з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками підрядних організацій, які здійснюють будівельні роботи щодо укріплення дамб на місцевих річках, Віталій Федорів провів виїзну нараду з керівництвом ОТГ та оглянув стан ліквідації наслідків негоди.
Ключовими питаннями, які обговорювалися під час наради, були виплата матеріальної допомоги людям, які постраждало від повені, ремонт місцевих доріг та мостів і мостових переправ, проведення освітлення вулиць, налагодження ефективної комунікативної роботи між керівництвом та громадою.
«На ліквідацію наслідків стихії Ланчинська ОТГ отримала понад 60 мільйонів гривень, – зазначив Віталій Федорів. – На сьогодні кошти надійшли на рахунки громади, тож очікуємо, що найближчим часом на всіх об’єктах будуть завершені відновлювані роботи».
Слід додати, що наразі вже завершено будівництво укріплювальних споруд на одній із річок, яка спричинила повінь. Упродовж двох тижнів очікується завершення їх будівництва на іншій водній артерії. Також розпочато ремонтні роботи на семи об’єктах дорожнього господарства.
На переконання керівника Прикарпаття, уникнути повеней у майбутньому можна шляхом розробки та прийняття обласної протипаводкової програми.
«Єдиним правильним рішенням у розв’язанні проблеми наслідків повеней є прийняття обласної протипаводкової програми. Саме вона дозволить захистити людей та їхнє майно», – наголосив Вілій Федорів.
За словами Віталія Федоріва, на сьогодні вже освоєно понад 40 відсотків коштів, виділених Урядом на ліквідацію наслідків стихії. Фінансовий ресурс спрямовується виключно на відновлення пошкоджених об’єктів.
0 Коментарі