Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочалася ХХІІ обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний Ліс – 2015»

В с. Козина Тисменицького району розпочалася ХХІІ обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний Ліс – 2015».
Надвірнянський район на «Чорному лісі-2015» представлятиме команда Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ворота Карпат», яка 04 серпня 2015 року успішно виїхала на змагання.

В с. Козина Тисменицького району розпочалася ХХІІ обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний Ліс – 2015».
Надвірнянський район на «Чорному лісі-2015» представлятиме команда Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ворота Карпат», яка 04 серпня 2015 року успішно виїхала на змагання.
Щасливої дороги, та перемоги дітям та вчителям побажали заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу молоді та спорту Христина Богославець.
10 днів 8 дітей та двоє керівників змагатимуться за звання кращої команди області, яка пройшла та засвоїла патріотичну науково-пізнавальну програму.
І. Мета Програми:
– наукова – збір учасниками різноманітних матеріалів та документів, пов’язаних з історією нашого краю, проведення пошукової та дослідницької роботи щодо історії національно-визвольних змагань на Прикарпатті.
 – пізнавальна – ознайомлення учасників з пам’ятками історії, архітектури та іншими визначними місцями Прикарпаття, вивчення життя й діяльності видатних діячів – вихідців з рідного краю.
 –  пропагандистська – формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молодого покоління.
 – тренувально-спортивна – засвоєння основ пішохідного туризму та туристичної техніки, військово-прикладних видів спорту, а також популяризації серед української молоді здорового способу життя. ІІ. Програма перебування в таборі складається з трьох частин:
–  науково-теоретична – включає проведення вікторини з історії визвольних змагань українського народу, краєзнавства, конкурс знавців фольклору та етнографії краю. Програмою передбачені зустрічі з учасниками та свідками боротьби Української Повстанської Армії Прикарпаття, а також історико-природнича екскурсія по місцях національно – визвольних змагань;
–  пізнавально-практична – передбачає отримання учасниками знань: з основ пішохідного туризму та туристичної техніки, орієнтування на місцевості, надання долікарської допомоги, конкурсу пісні й строю, стрільби із пневматичної гвинтівки, уміння жити в природі. В рамках пізнавально-практичної частини проводиться теренова гра, під час якої учасники повинні застосувати набуті знання, а також виявити власну винахідливість, виваженість рішень, витривалість;
– творчо-відпочинкова – має на меті дати можливість учасникам виявити творчі здібності та нахили, удосконалити їх, відпочити у колі своїх ровесників. Ця частина включає: представлення команди, конкурс на краще виконання патріотичної пісні, репортаж, конкурс таборової газети, конкурс лісових кухарів, конкурс пластики лісу, вечори відпочинку, спортивні змагання тощо.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *