Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Бути інвестором просто: як взяти участь у приватизації в Україні

Відтепер кожна людина може стати інвестором своєї країни. Завдяки роботі Фонду державного майна України приватизація відбувається прозоро та максимально зручно для учасників.
Про це повідомив голова облдержадміністрації на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Для того, щоб стати інвестором, спершу потрібно зареєструватись на сайті https://privatization.gov.ua/. Для реєстрації варто обрати вкладну «Мій профіль» і заповнити інформацію про себе. Після завершення реєстрації людина отримає швидкий доступ, а також сповіщення щодо об’єктів, які її зацікавили. У вікні «Як купити» знаходиться повна інформація про умови та процес проведення приватизаційних конкурсів.

Активи, балансова вартість яких не вища 250 мільйонів гривень, знаходяться у вкладці «Мала приватизація». Об’єкти малої приватизації продаються виключно через ProZorro.Продажі. Торги відбуваються публічно і відкрито для повного уникнення корупції.

У горизонтальному меню, яке розташоване ліворуч, кожна людина може вибрати об’єкти за багатьма параметрами: від типу і площі до стартової ціни й способу проведення аукціону. Обирайте об’єкти, які сподобалися і переходьте до участі в аукціоні.

За кожним об’єктом приватизації можна стежити, підписавшись на оновлення та повідомлення. По кожному об’єкті приватизації Фонд державного майна України дає вичерпну інформацію. Та якщо у когось виникає питання, його можна задати в спеціальній формі на сторінці об’єкту. Служба підтримки та профільні спеціалісти дадуть відповідь швидко.

Об’єкти великої приватизації можна знайти у відповідній вкладці. До цих об’єктів належать підприємства, балансова вартість яких перевищує 250 мільйонів гривень. Продаж таких підприємств здійснюється із залученням інвестиційних радників, що збирають всю необхідну інформацію, готують об’єкти на приватизацію та шукають потенційних інвесторів.

Якщо людина хоче взяти участь у приватизаційному конкурсі, їй необхідно звернутись до інвестиційного радника, що повністю супроводжує потенційних покупців. Для кожного об’єкту великої приватизації Фонд держмайна підготував презентацію, де є основні дані про підприємства, включаючи показники виробничої та фінансової діяльності.

За надходженням нових об’єктів приватизації можна слідкувати у вкладці «Новини», за місцем їх розташування у вікні – «Мапа об’єктів». У разі виникнення запитань можна звернутись до фонду і його регіональних відділень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *