Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Новини

Графіки зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень


 
В рамках вжиття тимчасових надзвичайних заходів в енергетиці головам ОДА спільно з обленерго та промисловими підприємствами доручено розробити план-графіки для зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень.

Про це сьогодні на позачерговому засіданні Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

(more…)

Відкрили новозбудоване приміщення шкільної їдальні у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.


15 лютого у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. урочисто відкрили новозбудоване приміщення їдальні. На захід завітали голови райдержадміністрації Олександр Кеніз,районної ради Іван Гурмак, депутати обласної ради Юрій Голіней і Михайло Іваночко та районної рад Ігор Голіней, Марія Яворська, Андрій Крицький, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов.

(more…)

Прем’єр-міністр: Наш пріоритет – зменшення споживання енергоресурсів та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг


Дерегуляція нафтогазового ринку в Україні, створення Фонду енергоефективності та запровадження програм щодо енергозаощадження сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг в країні.

На цьому наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у вівторок.

(more…)

Підсумки роботи об’єднаного управління Пенсійного фонду України

15 лютого в Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи у 2016 році та завдання, покладені на Надвірнянське об’єднане управління ПФУ у 2017 році щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення.

(more…)

Надвірнянщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в м.Надвірна біля пам’ятника краянам полеглим в Афганістані проведено віче-реквієм та панахиду з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
(more…)

При ОТГ будуть створювати центри первинної медико-санітарної допомоги

14 лютого за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади представників райдержадміністрацій, Центру розвитку місцевого самоврядування в області, Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася нарада-семінар з питань організації діяльності об’єднаних територіальних громад та передачу їм повноважень.

 

(more…)

Департамент охорони здоров’я ОДА інформує про епідемічну ситуацію з ГРВІ та грипу


 
За оперативними даними, за 6 тиждень 2017 року (06.02-12.02.2017р) зареєстровано 5 943 звернення за медичною допомогою з приводу ГРВІ та грипу (що на 8,3 % більше, ніж за попередній тиждень), з них – 3 969 дітей у віці 0-18 років (66,8% від числа звернень), з яких 2 123 – школярів (або 35,7% від загального числа захворілих).
Госпіталізовано з приводу ГРВІ та грипу – 153 особи, з них 104 дитини.
 

(more…)