Новини
Графіки зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень

Про це сьогодні на позачерговому засіданні Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
Відкрили новозбудоване приміщення шкільної їдальні у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.
15 лютого у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. урочисто відкрили новозбудоване приміщення їдальні. На захід завітали голови райдержадміністрації Олександр Кеніз,районної ради Іван Гурмак, депутати обласної ради Юрій Голіней і Михайло Іваночко та районної рад Ігор Голіней, Марія Яворська, Андрій Крицький, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов.
Про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році
Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо змін в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, які набули чинності 1 січня 2017 року.
Прем’єр-міністр: Наш пріоритет – зменшення споживання енергоресурсів та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг

Дерегуляція нафтогазового ринку в Україні, створення Фонду енергоефективності та запровадження програм щодо енергозаощадження сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг в країні.
На цьому наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у вівторок.
Підсумки роботи об’єднаного управління Пенсійного фонду України
15 лютого в Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи у 2016 році та завдання, покладені на Надвірнянське об’єднане управління ПФУ у 2017 році щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення.
Надвірнянщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого в м.Надвірна біля пам’ятника краянам полеглим в Афганістані проведено віче-реквієм та панахиду з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
(more…)
При ОТГ будуть створювати центри первинної медико-санітарної допомоги
14 лютого за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади представників райдержадміністрацій, Центру розвитку місцевого самоврядування в області, Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася нарада-семінар з питань організації діяльності об’єднаних територіальних громад та передачу їм повноважень.
Департамент охорони здоров’я ОДА інформує про епідемічну ситуацію з ГРВІ та грипу
