Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Новини

10 червня запроваджено електронні трудові книжки

10 червня запроваджено електронні трудові книжки, зокрема набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».
Починаючи з 2004 року призначення пенсійних виплат здійснюється за даними обліку трудової діяльності працівника у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Законом встановлено, що відсутні відомості про трудову діяльність, які є в паперових трудових книжках та відсутні в електронному вигляді, будуть вноситись до Держреєстру протягом 5 років. Тобто, протягом цього періоду враховується як паперова трудова книжка, так і електронна форма. Якщо у людини є трудовий стаж до 2004 року, внести цю інформацію в електронний реєстр можна самостійно або за допомогою роботодавця. (more…)

В Україну доставили ще 66 690 доз Comirnaty/Pfizer за кошти державного бюджету

В Україну прилетіли ще 66 690 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, яку закуповують державним коштом через міжнародну агенцію Crown Agents.
Вакцину з цієї партії використають для щеплення людей з 1-3 етапів вакцинації.

Щеплення здійснюватимуться організовано, мобільними бригадами. За кожною людиною, яка отримала щеплення першою дозою Comirnaty/Pfizer, буде зарезервована друга доза з тієї ж партії. (more…)

Для приватизації готують акціонерне товариство «Оріана»

Про це повідомляють у Фонді державного майна України.
Будівництво підприємства, яке згодом перетворилось у ВАТ «Оріана», розпочато у 1961 році на базі місцевих покладів калійних руд. В основу проекту промислового підприємства була закладена технологічна схема, яка передбачала комплексне використання місцевої сировини.

ВАТ «Оріана» перебуває в процедурі банкротства з 2002 року, що негативно вплинуло на фінансовий та майновий стан товариства. Зараз доходи підприємства повністю забезпечуються за рахунок здачі в оренду нежитлових приміщень, обладнання та автомобілів.

Реалізація Президентської програми “Велике будівництво” в Делятинському ліцеї

У Делятині звели новий корпус школи для учнів Делятинського ліцею №1, приміщення готове на 95%. Тут тривають завершальні роботи, а поруч розпочали другу чергу будівництва спортивного залу.

Цього року завдяки Президенській програмі «Велике будівництво» тут планують залучити 21 мільйон гривень – кажуть у владі.

Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько разом із заступницею Лесею Свідрак побували на будівництві та перевірив якість виконаних робіт. У старій школі, яка побудована ще в минулому столітті, навчається 345 учнів. (more…)

За минулу добу в області виявлено 44 нових випадки захворювання на COVID-19, 92 особи одужали

Станом на 10 червня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 44 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужали – 92 особи, летальних випадків – 4 (жителі Івано-Франківського (2), Калуського району (1) і Коломийського (1). За весь час пандемії в області захворіли – 86497 осіб, серед яких 3145 дітей і 3037 медичних працівників, одужали – 83121 особа, летальних випадків – 2077.
Упродовж доби в області здійснено 458 досліджень методом ПЛР, 217 досліджень методом ІФА, 440 тестувань експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2. (more…)

На Прикарпатті за кошти обласного бюджету надрукують 27 нових книг

9 червня в обласній державній адміністрації пройшло підсумкове засідання експертної ради з питань книговидання. Головував на зібранні заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко.
Йшлося про результати другого етапу конкурсу видань, друк та закупівля яких буде фінансуватися за кошти обласного бюджету, та визначення цьогорічних переможців.

У другому турі члени експертної ради розглядали 40 конкурсних пропозицій, суб’єктами подання яких були 7 видавництв із Прикарпаття, Львова, Чернівців.

За результатами таємного голосування переможцями визначено 27 книг. (more…)

В Україні щеплюють проти COVID-19 працівників органів державної влади та місцевого самоврядування

В Україні вакцинують проти COVID-19 працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування згідно з рішенням віднести їх до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління, та внести відповідні зміни до Дорожньої карти з вакцинації.
Таке рішення Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій ухвалив 7 травня 2021 року. (more…)

Уся Україна перебуває на зеленому рівні карантинних обмежень, – Віктор Ляшко

Сьогодні на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду.
«Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що COVID-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю, і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи», – зазначив міністр. (more…)

Тимошенко про Конгрес місцевих та регіональних влад: Не пригадую, щоб раніше відбувались такі вільні діалоги

Конгрес місцевих та регіональних влад став першим в Україні майданчиком, на якому представники місцевого самоврядування та органів державної влади можуть спілкуватись напряму і разом вирішувати проблемні питання. Чергова зустріч відбулась 8 червня у Дніпрі.
Як розповів заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, у Дніпрі під головуванням Володимира Зеленського зустрілись представники Палати регіонів Конгресу.

«На засіданні були питання і про водопостачання, і про утилізацію сміття, і про майданчики вагового контролю на дорогах, і про розбудову парків, і про фінансову децентралізацію, і багато іншого», – повідомив він. (more…)

Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації» – важливий крок для децентралізації

Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроєкт найближчим часом. (more…)